LCW HOME’DAN EVİNİZE YENİ YIL ENERJİSİ

Yeni yılın heyecanını ve enerjisini LCW Home ile evlerinizin her köşesine taşıyabilirsiniz. Yeni yıla özel tema ile hazırlanan koleksiyonda; mutfaktan, banyoya, yatak odasından, dekoratif ürünlere kadar alternatif parçalar ve hediyeler bulmak mümkün…

LCW Home, Yeni Yıl koleksiyonunda birbirinden şık ve alternatif parçalar sunuyor. Yeni yılın olmazsa olmaz rengi kırmızının ağırlıklı olduğu koleksiyonda çam yeşili ve kahverenginin tonlarında renkler ve desenler dikkat çekiyor. Yeni yılı temsil eden ve ruhunu yansıtan geyikler, kırmızılı yeşilli ekoseler, kar taneleri, kokina çiçeklerinin yer aldığı tasarımlar koleksiyonun önemli parçaları olarak göz dolduruyor.

Kış aylarında sımsıcak tutacak flanel nevresim takımları, triko battaniyeler, kırlentler, masaları süsleyecek bardak altları, suplalar, Amerikan servisleri, şık masa örtüleri, hediyelik havlu tasarımları, mumlar ve led ışıklar koleksiyonun diğer parçalarını oluşturuyor. Yeni yıla özel oda kokuları ile de evlerin havası bir anda değişiyor.

LCW Home yeni yıl koleksiyonu bebek odalarına nevresim takımı ve pelüş kırlentlerle uğruyor. Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 62, yurt dışında 65 olmak üzere toplamda 127 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.