KOKU UZMANI ATELIER REBUL’DEN ZAMANSIZ PARFÜMLER

Koku uzmanlığıyla fark yaratan Atelier Rebul, aşkın gününü karakteristik, elegan ve benzersiz parfümlerle hafızalara kazımaya hazır. Her zevke ve ruha hitap eden alternatiflerin yer aldığı gizemli notalar, Atelier Rebul’ün parfüm koleksiyonunda gizli.

Bir asrı aşkın süredir süregelen koku uzmanlığını bugüne taşıyan Atelier Rebul, 14 Şubat’ta iz bırakan hediye alternatifleri arasındaki yerini alan özel koleksiyonları ve gizli parfüm notalarıyla merak uyandırıyor.

Doğu’nun büyüleyici oryantal dünyasına götüren ve gerçek bir ustalık eseri olan Cologne Absolue koleksiyonundaki eşsiz kokularla, odun ve baharatın gizemli notalarını sevdiğiniz kişiye hediye etmeye hazır olun. Bu derin ve zengin koleksiyonun gün boyu etkisi devam eden kalıcı kokusu, sevginizi hep onun üzerinde hissettirecek. Atelier Rebul’ün geçmişinden ilham alarak yarattığı, zamansız bir koleksiyon olan Collection Atelier ise bu özel gün içinhem karakteristik hem elegan hem de benzersiz bir koku seçeneği sunuyor. 14 Şubat’a imzanızı atacağınız Atelier Rebul’ün ikonik İmza Koleksiyonu’n da yer alan İstanbul, Pera ve 1895 ise her yıl olduğu gibi bu yılın da gözde hediye seçenekleri arasındaki yerini alıyor.

Özenle hazırlanan paketlemeleri, 14 Şubat ruhunu yansıtan kurdeleleri, hediye edeceğiniz kişinin baş harfi ile kişiselleştirebileceğiniz detaylar ile hediyenizi bir sanat gibi sunmaya hazır olun.

ATELIER REBUL’DEN ZAMANSIZ AŞKIN SEMBOLÜ…

Hediye sanatını ruhunda barındıran ve özel günlerin vazgeçilmezi olan Atelier Rebul, Sevgililer Günü’ne özel bir ritüel sunuyor. Aşkınız kadar zamansız bir Sevgililer Günü sürprizi, Atelier Rebul mağazalarında ve www.atelierrebul.com.tr’de sizi bekliyor.

‘LOVE’ damgalı Palo Santo tütsü ile aşkın enerjisini onunla birlikte tüm evrene yaymaya, hiç solmayan gül ile o günü hep hatırlatmaya hazır mısınız? 25 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında tüm Atelier Rebul mağazalarından ve www.atelierrebul.com.tr’den yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde, aşk dolu bir ritüel sürprizi de Atelier Rebul’den. 

Hediye paketinize eklenecek stoklarla sınırlı olan bu özel sürpriz, 14 Şubat’ın en anlamlı hediyelerinden biri olacak…