KAI BEACH, MANDARIN ORIENTAL BODRUM CENNET KOYU’NDA SOFİSTİKE BİR MUTFAK VE EĞLENCE ANLAYIŞI İLE AÇILIYOR!

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi Kai Beach, Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bodrum’da farklı bir beach deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en ikonik tatil destinasyonu Bodrum’da bu yaz plaj, restoran ve bar olarak seçkin eğlencenin kapıları Kai Beach ile açılıyor.

Kai Beach, yepyeni dekorasyonu, tecrübeli bir ekip ve bohem lüks konsepti ile bu yaz, Akdeniz mutfağını içeren restoran ve barı ile hizmet verecek. Birbirinden lezzetli ve farklı seçenekler sunan menüsü ile misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatacak.

Akdeniz güneşinin ve gün batımının keyfini Kai Beach’te çıkaracak konuklar, yaz boyunca akşamları güzel ve seçkin müzikler eşliğinde İstanbul’un en gözde ve seçkin club’ı Small Grubu’nun performansları ile eğlenecekler.

Kai Beach, adını da evrensel kültürden ve insanlığın ortak mirasından alıyor. Kai Beach’e adını veren ve Hawai dilinde ‘Deniz’ anlamına gelen Kai kelimesi, birçok kültürde ve dilde de yer alıyor. İşte Kai kelimesinin bazı dillerdeki anlamları:

Çince’de “zafer”, Navajo Kızılderilileri’nde, ‘sögüt ağacı”, İskandinav ve Gal dillerinde “anahtarların sahibi”, Yunanca’da “dünya”, Norveççe’de “kutsal’, Güney Afrika dilinde “güzel”, Persçe’de “kral”, Maori ve Yeni Zelanda dillerinde “lezzetli yiyecek”, Etrüsk dilinde ise “mutlu”…

Kai Beach, misafirlerine, aileleri ve arkadaşlarıyla eşsiz cennet koyunda sunduğu sofistike eğlence anlayışı ile mutlu anlara imza atarak keyifli bir tatil deneyimi yaşatacak.