KAI BEACH, GÖZ ALICI AMBİYANSINDA HAPPY HOUR PARTİLERİ İLE FARK YARATIYOR

Kai Beach, Bodrum’un hayran bırakan güzelliğinde, canlı müzik performanslarının yanı sıra  Happy Hour DJ performasları ile de eşsiz beach eğlence kültürünü yaşatıyor. 28 Temmuz Pazar günü Abdullah İnal performansı ile yaz coşkusu Kai Beach Happy Hour’da yaşanıyor.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan ve uzun yıllardır yeme-içme, turizm, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaptıkları yatırımlar ile Türkiye’ye değer katan RMA Group, Kai Beach’i bu yıl yine Mandarin Oriental Bodrum’da yeni lokasyonunda yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile açtı.

İlgi çekici ambiyansı ve eğlence anlayışı ile Kai Beach, Bodrum’da muhteşem müzik performansları ve lezzetleriyle en beğenilen adres olmaya devam ediyor. Mandarin Oriental Bodrum’un en gözde lokasyonunda yer alan Kai Beach, 28 Temmuz Pazar günü Abdullah İnal farkıyla Happy Hour’da, Bodrum tutkunlarını yazın en keyifli saatlerini birlikte geçirmeye davet ediyor.

Eğlence anlayışına sürpriz performansları ve projeleri ile yeni bir soluk getiren Kai Beach, yaz boyunca yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli bir menü de sunuyor. Kai Beach, Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşlarının hakim olduğu menüsü ile yemek tutkunlarının favori adreslerinden oluyor.

Kai Beach, Cuma ve Cumartesi akşamları saat 02:00’ye kadar konuklarının hizmetinde olacaktır. Ayrıca grup rezervasyonları olduğunda da akşamları servis hizmeti vermesinin yanı sıra davet, kutlama, özel etkinlik ve özel yemek taleplerine de açıktır.

Kai Beach

Mandarin Oriental, Bodrum

Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314.Sok., No:10

Göltürkbükü, Bodrum

Bilgi için: 0538 2223222