KAI BEACH, BAYRAM PROGRAMI İLE BODRUM’U SALLAYACAK

0

Kai Beach, uzun bayram tatilinde de Bodrum tutkunlarına özel bir Bayram Programı sunmaya hazırlanıyor.

Kai Beach’de 11 Ağustos  Pazar günü Abdullah İnal performansı ile başlayacak bayram coşkusu, Dicle Olcay, İskender Paydaş, Yol Project ve son olarak Rafet El Roman ile devam edecek.

İlgi çekici ambiyansı ve eğlence anlayışı ile Kai Beach, Bayram tatilinde de Bodrum’da muhteşem müzik performansları ve lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Mandarin Oriental Bodrum’un en gözde lokasyonunda yer alan Kai Beach, bayramın ilk gününden itibaren Happy Hour DJ ve canlı müzik performansları ile bayram tatilcilerini coşturacak.

11 Ağustos Pazar günü Abdullah İnal farkıyla başlayacak Happy Hour programı, 13 Ağustos’ta Dicle Olcay ve 15 Ağustos’ta da İskender Paydaş ile devam edecek. 16 Ağustos Cuma akşamı Yol Project’in eğlenceli canlı performansının ardından kaçıranlar için ise bir kez daha 17 Ağustos Cumartesi akşamı Rafet El Roman Kai Beach sahnesinde yer alacak.

Eğlence anlayışına bu yaz Bodrum’da sürpriz performansları ve projeleri ile yeni bir soluk getiren Kai Beach, yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli menüsü ile de büyük ilgi çekti. Kai Beach, Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşlarının hakim olduğu menüsü ile yemek tutkunlarının favori adreslerinden idi.

Kai Beach, Cuma ve Cumartesi akşamları saat 02:00’ye kadar konuklarının hizmetindedir. Ayrıca grup rezervasyonları olduğunda da akşamları servis hizmeti vermesinin yanı sıra davet, kutlama, özel etkinlik ve özel yemek taleplerine de açıktır.

Kai Beach

Mandarin Oriental, Bodrum

Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314.Sok., No:10

Göltürkbükü, Bodrum

Bilgi için: 0538 2223222

Share.

Comments are closed.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys