KAHVE DÜNYASI’NDAN ÖZEL ÇİKOLATA SERİSİ

0

Ekvador’un floral, Madagaskar’ın meyvemsi, Kolombiya’nın yoğun kakao tadı, Kahve Dünyası’nın yeni serisi El Yapımı Orijin Tablet Çikolata’da!

Kahve Dünyası, dünyanın farklı coğrafyalarında yetiştirilen ve tadını bölgesinin karakteristik özelliklerinde alan kakaolarla yepyeni bir tablet çikolata serisi çıkardı. Ekvador, Madagaskar, Tanzanya, Venezuela, Gana – Fildişi Sahili ve Kolombiya’nın en kaliteli kakao taneleriyle hazırlanan bitter, sütlü ve beyaz “El Yapımı Orijin Tablet Çikolata”lar, eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Üstelik orijini Gana ve Fildişi Sahili olan üç tablet çikolata, şeker ilavesi içermediğinden özellikle formuna dikkat edenleri cezbediyor. 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen ve lezzetini bölgesinin karakteristik özelliklerinden alan El Yapımı Orijin Tablet Çikolata serisi hazırladı.

Ekvador, Madagaskar, Tanzanya, Venezuela, Gana – Fildişi Sahili ve Kolombiya menşeili kakao taneleriyle Kahve Dünyası’nın fabrikalarında üretilen yeni seride sekiz çikolata bulunuyor. Yüzde 75 kakao içeren bitter Ekvador, floral, meyvemsi, hafif çimensi ve toprağımsı bir tada sahipken aynı oranda kakao içeren bitter Tanzanya’da, fındık ve ceviz tadı hissediliyor. Yüzde 65 kakaolu bitter Madagaskar’da meyvemsi tatlar ön plana çıkarken yüzde 70 kakaolu bitter Kolombiya, buruk, acı ve yoğun odunsu tatları sevenlerin çikolata keyfini zirveye taşıyor. Serinin kakao oranı en yüksek çeşidi ise yüzde 80 ile bitter Venezuela. Yoğun kakaosuna rağmen hafif bitter tadıyla şaşırtan bu lezzette belirgin meyve tatları dikkat çekiyor.

Şeker ilavesiz çikolata keyfi!

Kahve Dünyası, yeni çikolata serisinde formuna dikkat eden veya farklı nedenlerle şeker tüketemeyen misafirlerine de sürpriz yaparak üç çeşidi şeker ilavesiz olarak hazırladı. Orijini Gana – Fildişi Sahili olan tablet çikolatalar, şeker içermedikleri gibi bitter, sütlü ve beyaz çeşitleriyle farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Tamamı yüzde 100 orijin kakao çekirdekleriyle üretilen tablet çikolatalar, lezzetleri kadar farklı renklerdeki özel tasarım paketleriyle de dikkat çekiyor. El Yapımı Orijin Tablet Çikolata serisi, Kahve Dünyası mağazaları, Kahve Dünyası Algötür ve www.kahvedunyasi.com’da 16 TL’ye satışa sunuluyor.

 

 

Share.

Comments are closed.