KAHVE DÜNYASI’NDAN FİT LEZZETLER

Kahve Dünyası, formuna dikkat eden, aktif bir yaşama sahip misafirlerini fit lezzetleriyle ağırlıyor. Meyveli yoğurtlu granola ve meyveli yoğurtlu müsli, zengin protein içeriğine sahip içecekler, poriç ve yoğurtlu dondurma tüm Kahve Dünyası mağazalarında misafirlerini bekliyor.

Kahve Dünyası, beslenmesine dikkat eden, spor yapan, hafiflikten de lezzetten de vazgeçmeyenler için fit lezzetlerini öneriyor. Kahve Dünyası’nın yeni ürünlerinden “Meyveli Yoğurtlu Granola” ve “Meyveli Yoğurtlu Müsli” ev yapımı granola ve müsli’yi taze meyveler, light yoğurt ve kuruyemişlerle buluşturuyor. Günlük olarak hazırlanan “Meyveli Yoğurtlu Granola” ve “Meyveli Yoğurtlu Müsli” hem kahvaltısında hem de ara öğün için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Kahve Dünyası, özellikle spor yapanların tercih ettiği proteinli içeceklere yeni bir yorum getiriyor. Yüksek protein içeriğiyle dikkat çeken Protahin, Probadem ve Promeyve, Kahve Dünyası misafirleri için sıcak günlerde serinleten farklı bir içecek seçeneği oluyor. ProTahin’de badem sütü, tahin, muz, vanilya şurubu, tarçın, protein tozu ve buz, Promeyve’de antioksidan zengini kırmızı meyveler (püre), süt, light yoğurt, çilek şurubu, protein tozu, chia tohumu ve buz bulunuyor. Küp buzla servis edilen ProBadem’in içeriğinde ise süt, sütlü çikolata, badem ezmesi ve protein tozu yer alıyor.

Tam tane yulaf ezmesinin sütle pişirilmesiyle hazırlanan Poriç ise Hindistan cevizli, fındıklı ve muzlu, yaban mersinli çeşitleriyle Kahve Dünyası mağazalarında yerini alıyor. Hindistan Cevizli Poriç, zengin Hindistan cevizi, muz ve çilekli içeriğiyle egzotik lezzetleri sevenlere hitap ediyor. Fındıklı ve Muzlu Poriç’in içindeki fındık kreması, muz ve fındık lezzeti doruğa çıkarırken Yaban Mersinli Poriç’te ise kurutulmuş turna yemişi (cranberry), bal, ceviz bulunuyor.

Kahve Dünyası formuna özen gösteren ama dondurmadan da vazgeçemeyenler için Yoğurtlu Dondurma’yı sunuyor. Günlük olarak mağazalarda hazırlanan, hem sade hem de taze meyve dilimleri ve frambuaz sosuyla servis edilebilen Yoğurtlu Dondurma, light yoğurt ve light sütten üretiliyor. Düşük oranda şeker ve yağ içeren yoğurtlu dondurmanın 100 gramında sadece 140 kcal enerji bulunuyor

Kahve Dünyası’ndan Yepyeni Bir Lezzet: Kruvasantin

Kahve Dünyası, misafirlerini yeni lezzeti kruvasantin ile tanıştırıyor. Her gün mağazalarda pişirilen sıcacık kruvasantin, kalbinde bir top kaymaklı dondurmayı saklıyor. Bu yeni tatlı, doyumsuz tadıyla yazın vazgeçilmez lezzeti olacak.

Kahve Dünyası, temmuz ayını yepyeni bir lezzetle karşılıyor: Kruvasantin!

Kahve Dünyası mağazalarında her gün taze olarak pişirilen, sıcak badem kremalı ve badem krokanlı kruvasan’ın kalbinde kaymaklı dondurmayı saklayan kruvasantin, lezzeti doruklara çıkaracak. Fırından çıkmış sıcacık kruvasanı buz gibi dondurmayla buluşturan kruvasantin, hem görüntüsü hem de tadıyla alışkanlık yaratacak.

Kruvasantin tüm Kahve Dünyası mağazalarında 9 TL’den satışa sunulacak.