KAHVE DÜNYASI’NDAN AĞUSTOS AYI DONDURMASI: PORTAKAL PARÇALI BİTTER DONDURMA

Kahve Dünyası’nın en sevilen dondurma çeşitlerinden biri olan Portakal Parçalı Bitter Dondurma,  portakal parçacıklarının eşsiz bitter çikolata tadıyla bir araya geldiği bu özel lezzetiyle sadece 1-31 Ağustos tarihlerinde tüm Kahve Dünyası mağazalarında!

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her aya özel olarak hazırladığı “Ayın dondurması” konseptiyle dondurma severleri özel dondurma çeşitleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ağustos ayını Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile karşılayan Kahve Dünyası, “Ayın dondurmaları” arasında en beğenilen lezzetlerden birini daha dondurma severlerle buluşturuyor. Portakalın bitter çikolatayla mükemmel uyumunu damaklara taşıyan Portakal Parçalı Bitter Dondurma, koruyucu ve boya içermiyor.  

Misafirlerini her ay farklı bir lezzette ürettiği dondurmalarla buluşturan Kahve Dünyası’nın Jersey inek sütü, süt kreması, salep, portakal şekerlemesi ve bitter çikolatayla hayat bulan Portakal Parçalı Bitter Dondurması,  endüstriyel üretimden uzak yöntemlerle üretiliyor.

Kahve Dünyası mağazalarında dileyenler için kup veya külahta servis edilen dondurmalar, dondurma keyfine diledikleri yerde devam etmek isteyenler için özel paketleme yöntemi sayesinde bir buçuk saate kadar erimeden muhafaza edilebiliyor. Kahve Dünyası’nın birbirinden lezzetli dondurmaları eve servis hizmeti veren mobil uygulamalarda da paketli ve kiloluk seçenekleri ile satışa sunuluyor.