KAHVE DÜNYASI BAHARI YÜZDE 45’E VARAN İNDİRİMLERLE KARŞILIYOR

İstediğin Kahve Dünyası lezzeti için bir “tık” yeter

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle tüm ihtiyaçlarımızı online alışveriş ile karşılamaya başladığımız bugünlerde “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, www.kahvedunyasi.com online mağazası üzerinden müşterilerini çok özel indirimlerle buluşturuyor. 1-30 Nisan tarihleri arasında [ya1] geçerli olacak bahar kampanyası kapsamında Kahve Dünyası, yöresel kahvelerden orijin çikolatalara, aromalı filtre kahvelerden pastacılık çikolatalarına, Türk kahvesinden Kahve Dünyası’nın efsane lezzeti Bonte çikolataya kadar birçok ürünü yüzde 45’e varan indirimlerle müşterilerinin beğenisine sunuyor. Üstelik 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz!

Kahve Dünyası, kahve ve çikolata tutkunlarını baharın gelişine yakışır bir kampanyayla buluşturuyor. 1-30 Nisan tarihleri arasında [ya2] geçerli olacak bahar kampanyası kapsamında Kahve Dünyası, seçili ürünleri yüzde 45’e varan indirimlerle online mağazasından satışa sunuyor.

Birbirinden özel Kahve Dünyası lezzetleri için…

Kolombiya, Kosta Rika, Guatemala, Santos ve Kenya gibi yöresel ve aromalı filtre kahveleriyle filtre kahveden asla vazgeçmem diyenlerin gönlünde taht kuran Kahve Dünyası, bahar kampanyası kapsamında çekirdek ve öğütülmüş kahve seçeneklerinin yanı sıra 2’li paket filtre kahveyi de indirimli fiyatıyla satışa sunuyor. Geleneksel lezzetimiz Türk kahvesi tutkunlarını da unutmayan Kahve Dünyası, Türk kahvesinin yanı sıra Türk Kahvesi fincanlı özel paketini de bahar kampanyası kapsamında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Kendine has tasarımıyla beğeni kazanan fincanlarıyla Türk kahvesi lezzetini, sanki Kahve Dünyası’ndaymışsınız gibi hissederek evinizde keyifle yudumlayabilirsiniz.

7’den 70’e herkesin severek tükettiği efsane lezzet Bonte ve dünyanın farklı coğrafyalarında yetiştirilen ve tadını bölgesinin karakteristik özelliklerinden alan kakaolarla hazırlanan El Yapımı Orijin Tablet çikolatalar da 3 al 2 öde ile çikolata severleri bekliyor. Kahve Dünyası, hepimizin evlerinde daha çok zaman geçirdiği bu günlerde, evinde pasta yapanları da unutmuyor, onlar için kuvertür ve para çikolata gibi pastacılık çikolatalarında da indirimli fiyatlar sunuyor.

Tüm dünya olarak Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele ettiğimiz bugünlerde Kahve Dünyası, online mağazasındaki iş arkadaşlarının sağlığını ve güvenliğini önceliğine alarak iş süreçlerini tam olması gerektiği gibi büyük bir hassasiyetle yönetiyor.  Çalışanlarına hijyenik çalışma ortamı sunmak için sıklıkla dezenfektasyon çalışması gerçekleştirerek, titizlikle çalışan Kahve Dünyası, çalışanlarının ateşini sık sık ölçüyor ve Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili sıklıkla bilgilendirme yapıyor. Aynı zamanda Kahve Dünyası online mağazasından sipariş edilen paketli ürünleri dezenfekte etmenin yanı sıra paketlerin konduğu kutular da aynı şekilde iç ve dış olmak üzere dezenfekte ediliyor. Böylelikle Kahve Dünyası lezzetleri en hijyenik şekilde siz değerli Kahve Dünyası severlere ulaşıyor. Üstelik 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz!

Detaylı bilgi için tüm kahve ve çikolata severler www.kahvedunyasi.com/baharindirimi adresine bekleniyor.


ALT-  [ya1]Nisan ayı boyunca

 [ya2]ALT-  [ya2]Nisan ayı boyunca