INSTAGRAM FENOMENLERİNİN TERCİHİ DE KEFİ

Instagram fenomenlerinin uğrak mekanı Kefi, Bodrum’un Ortakent Yahşi sahilinde, doğallığı ve cazibesiyle 12 ay boyunca yaşayan ve yaşatan mekan olarak akıllarda yer etmeye devam ediyor.

Instagram’da binlerce takipçiye sahip “Üşengeç Şef” rumuzlu Pegasus dergisi yazarlarından internet fenomeni Dilek Yeğinsu ve Deklancheur rumuzlu yemek – seyahat yazarı ve fotoğrafçı eşi Kaan Yeğinsu, birlikte yaptıkları tatillerdeki güzel kareleri binlerce takipçisiyle paylaşıyor.

Denize sıfır konumda, ağaçların ve yeşilliklerin arasında Bodrum’un simgesi begonvillerle süslü Kefi Beach & Suites’in birçok fotoğrafını ayrı ayrı profillerinde ve storylerinde paylaşan fenomen çift, Bodrum’daki ilgi gören pek çok mekanı ve yeri de ziyaret edip paylaşarak bir yandan Bodrum tanıtımına da katkı sunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden fotoğrafların bulunduğu paylaşımlarda Kefi Beach’ten çekilmiş deniz manzaraları, Bodrum mimari örneğini yansıtan çim alanda, begonviller, sardunyalar ve yeşilliklerle süslü Kefi suit odaları ile yarımadanın dört bir yanından çeşitli mekanlar, lezzetli Ege yemekleri ve günbatımı manzaraları bulunuyor.

Bodrum’un güzelliklerini ve fenomenlerin yaşadığı keyfi yansıtan bu fotoğraflar, Instagram dünyasında özellikle Bodrum’a özlem duyan ve tatil düşü kuranlardan binlerce yorum ve beğeni alıyor.