IKEA’DAN YENİ YIL İÇİN BİRBİRİNDEN FARKLI HEDİYE SEÇENEKLERİ!

İster sevdikleriniz ister kendiniz için…

Sofra aksesuarlarından renkli aydınlatmalara, yılbaşı süslerinden tekstil ürünlerine kadar yüzlerce hediye seçeneği IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr’de satışa sunuldu.

Yeni yıla girerken sevdiklerinizi hatırlamak ya da ufak dokunuşlar yaparak evinizin havasını değiştirmek, kendinizi iyi hissettiren yepyeni bir köşe yaratmak…  

Her zevke uygun, kaliteli ve güzel tasarımlı ürünleri bir arada bulunduran IKEA, yepyeni sofra aksesuarları, aydınlatmalar, rengarenk desenli tekstiller, çeşit çeşit hediye paketleri gibi ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor.

Boy boy yılbaşı ağaçları ve çeşit çeşit dekoratif süsler…

IKEA’nın yeni yıl koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı boy ve ebatta yılbaşı ağaçları, çeşit çeşit renk ve desende dekoratif süslerle birlikte bu yıl da evlerin baş köşesinde yer alacak.

En güzel sofralar için aradığınız her şey IKEA’da…

Kendiniz ya da en yakınlarınız için hazırlayacağınız özel bir yemek, kahvenizi yudumlayabileceğiniz keyifli bir köşe… Bu yıl da IKEA, yaratıcı dekorasyon fikirleri ve masaları ziyafete dönüştüren yemek takımları, kokulu mumlar, şık şamdanlar, birbirinden renkli peçeteler ile güzel anlarınıza eşlik edecek.

IKEA’nın özel tarifleri ile hazırlanan, çikolatalar, bisküvi ve krakerler, soslar ile organik kahve çeşitleri de sofraların keyfini artıracak. IKEA‘nın yeni yıla özel tatlarını İsveç Gıda Marketi’nde bulmak mümkün. Üstelik artık IKEA gıda market ürünlerini www.IKEA.com.tr adresinden de sipariş verebilirsiniz.

Hediyelerinizi özelleştirin…

Her zevke ve tarza uygun binlerce ürünün bir arada yer aldığı IKEA, alacağınız özel hediyeler için de ilk adres oluyor.

Canlı, rengarenk hediye fikirleri, sevdiklerinize her zaman onları hatırladığınızı göstermenin imkanını veriyor. 

Hediye kadar özel hediye paketleri…

Hediyede ilk göze çarpan önemli bir detay da paketler. Hazırlayacağınız eşsiz hediye paketleri ile kişiye özel bir sunum IKEA ile artık çok kolay!

Birbirinden farklı ürün ve dekorasyon fikirleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için IKEA mağazalarını veya www.IKEA.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.