İHTİYACINIZ OLAN TEK BIÇAK İLE ARTIK SINIR HAYAL GÜCÜNÜZ: DURABLADE PRO KISALT, ŞEKİL VER, TIRAŞ ET

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinasının üreticisi Remington, yeni sakal kesme makinası Durablade Pro ile tıraş keyfini bir üst seviyeye taşıyor.

Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade Pro, yeni detay kesicisi ile sakal kenar çizgilerini en ince detayına kadar düzenleyerek, istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Kurulduğu günden bu yana kişisel bakım ürünleri konusunda ilklerin markası olan Remington, yeni modeli Durablade Pro ile dayanıklılık ve çok yönlülüğü, sınırsız kontrol ile bir araya getiriyor. Uzun ömürlü bıçaklarını asla değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade Pro ile artık sakallarınıza verebileceğiniz şekiller, hayal gücünüzle sınırlı oluyor.

Lityum batarya, su geçirmez ve kaymaya karşı korumalı tutuş özelliğine sahip Durablade Pro, ıslak, kuru veya köpüklü kullanımıyla tam 60 dakika boyunca kesintisiz bir tıraş keyfi sunuyor.

Ergonomik tasarımı sayesinde tıraş olurken tam kontrol sağlayan Durablade Pro, 0.2 mm’ye kadar kısalıkta tıraş olmanızı sağlıyor. %100 su geçirmez yapısı, 1,2,4 ve 6mm’lik kesme tarak seçenekleri, kablosuz tasarımı, LED şarj göstergesi, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile Durablade Pro, kişisel bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak!

Remington Durablade Pro Satış Fiyatı: 269,90 TL