HYPO CLEAN İLE SAĞLIK EVİNİZDE

Fakir Hausgeräte’nin ekstra hijyen sağlayan su üretme cihazı Hypo Clean, bakteri ve virüslere karşı etkili koruma sağlıyor.

Evlerde geçirilen sürenin artması, hijyen konusunun daha da önemli hale gelmesini sağladı. Özellikle bakteri ve virüslere karşı etkili tedbirler alınması gereken bu dönemde, uzmanlar çeşitli antibakteriyel dezenfektanlarla detaylı temizlik yapılması gerektiğini belirtiyor.

Fakir Hausgeräte’nin titiz Ar-Ge çalışmaları sonucu ürettiği Hypo Clean, elektroliz teknolojisiyle musluk suyu ve tuzu 1 dakika içerisinde güvenli ve güçlü hijyen sağlayan bir dezenfektana dönüştürüyor. Hiçbir kimyasal etkisi bulunmayan dezenfektan, sıkıldığı yüzeylerde koku, bakteri ve virüs oluşumuna izin vermeyerek yüksek hijyen sağlıyor.

Geniş Kullanım Alanı Dikkat Çekiyor

Kimyasal katkı maddesi kullanmadan evde kendi dezenfektanınızı yapmanızı sağlayan Fakir Hypo Clean, sürekli temas edilen cep telefonları, çocuklarınızın oyuncakları, kişisel bakım gereçleri, süs bitkileri, kıyafetleriniz ve yediğiniz sebze-meyvelerde dahi güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca buzdolabı, mutfak dolapları, lavabo, banyo gibi yüksek hijyen isteyen yerlerle birlikte evcil hayvanlarınızın üzerinde de bakteri ve kötü kokulara karşı güvenle kullanılabiliyor. Cihazın evlerden ofislere, hastanelerden restoranlara ve binilen araçlara kadar geniş bir kullanım alanı bulunuyor.

Vücudun Doğal Savunma Sistemi Artık Evinizde

Fakir Hypo Clean, suyu elektrolize ederek, vücutta enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık hücreleri tarafından üretilen en etkili sterilizasyon bileşiği olan HOCI’yi (Hipokloröz Asit) elde ediyor. Hipokloröz asit, mikroorganizmaların üzerinde parçalayıcı etkiye sahip olması ve antibakteriyel özelliği ile dezenfektasyona katkıda bulunuyor.

Fakir Hypo Clean, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı “Biyosidal Ürünler” kategorisinde yer alıyor.