HİLTON’UN DEV ‘YAZ İNDİRİMİ’ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR!

Hilton’un 400 otelinde geçerli ‘Yaz İndirimi’ kampanyası, tatilcilere yüzde 25’e varan tasarruf imkanı sunuyor

Hilton, yazın başlangıcını kutlamak için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki otellerini içeren yaz kampanyasını başlatıyor ve tatilcilere dünyanın en popüler tatil yerlerinde yüzde 25’e varan indirim fırsatları sunuyor.

İhtiyacınız olan tatilin tam sırası!

Kampanyaya katılan 400 otel seçeneğiyle tek yapmanız gereken nasıl bir tatile çıkmak istediğinizi belirlemek. İster bir ev tatili, ister Avrupa şehir turu olsun, ister bir ada kaçamağı ya da bir aile macerası olsun, son dakika yolcuları, dünyanın dört bir yanındaki en iyi otellerde en yüksek değeri elde ettiklerinden emin olmak için yaz kampanyasından yararlanabilirler. O ihtiyacınız olan yaz tatilinin tam sırası.

Hilton yaz kampanyası 3 Eylül 2018’e kadar devam edecek ve Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton, Hilton Garden Inn, Curio Collection by Hilton, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, ve Conrad Hotels & Resorts gibi Hilton markalarının tüm portföyü kapsamında yaz indirimlerinden yararlanılabilir.

En iyi fiyatlar için www.hilton.com adresinden Hilton’a rezervasyon yapın. Hilton Honors üyeleri doğrudan rezervasyon yaparken başka bir yerde bulunamayan bir teklif olan %25’e varan özel bir indirim oranı alırlar.

Misafirler için öne çıkan tekliflerden bir bölümü şöyle:

  1. Hilton Garden Inn Dubai Mall of Emirates : Kraliçe misafir odası için %25’e varan indirim
  2. Hampton by Hilton Moscow Strogino – kraliçe misafir odası ve kahvaltı için %15’e varan indirim.
  3. Hilton Garden Inn Malaga – kral dairesi için %20’ye varan indirim.
  4. Hilton Garden Inn Dublin Custom House – kraliçe dairesi için %20’ye varan indirim
  5. Hampton by Hilton Amsterdam Airport Schiphol – Cumadan pazara %15’e varan indirim
  6. Hilton Garden Inn Leiden – Standart oda ve kahvaltı %20’ye varan indirim
  7. Hampton by Hilton Edinburgh, İngiltere – Standart oda ve kahvaltı %15’e varan indiri
  8. Hilton Garden Inn Roma Airport – Standart odalarda %25’e varan indiri
  9. Hilton Garden Inn Safranbolu – Standart odalarda oda ve kahvaltı %25’e varan indirim
  10. Hilton Garden Inn Krakow – Standart odalarda %25’e varan indirim

Hilton Yaz Kampanyası, Hilton Honors üyeleri için tatilcilere %25’e varan indirimler sunuyor. Sınırlı sayıdaki indirimler, belirtilen ücrete uygulanır.

Hilton Honors üyeleri, katılımcı otellerdeki en uygun fiyatlardan %25’e kadar indirim kazanma hakkına sahiptir. Hilton Honors, Hilton’un tercih ettiği Hilton kanalları üzerinden doğrudan rezervasyon yaptıran üyelerin anında faydalanabileceği başka bir yerde bulunamayan özel bir üye indirimi, yalnızca endüstri lideri Hilton Honors mobil uygulamasıyla sunulan ücretsiz standart Wi-Fi ve üyelerin check-in yapabileceği, seçebileceği ve odalarına erişebileceği Dijital Anahtar dahil popüler dijital araçları içeren, 14 adet dünya standartlarında marka için ücretsiz ödüllü konuk sadakat programıdır.

**Yukarıdaki örnek fiyatlar, 7 Ekim’e kadar hafta sonu için standart veya kahvaltılı oda fiyatlarını göstermektedir.