GODİVA’NIN 2020 BAYRAM KOLEKSİYONU, MUHTEŞEM TATLARI VE SOFİSTİKE SUNUMLARIYLA SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDECEK

Dünyanın lider premium çikolata markası Godiva, 94 yıllık tecrübesiyle hazırladığı 2020 Bayram Koleksiyonu ile çikolata alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor. Tüketicilerine 1926’dan bu yana en prestijli çikolata deneyimini sunmayı hedefleyen Godiva, Bayram Koleksiyonu’nda muhteşem lezzetlerini sofistike aranjmanlarla bir araya getiriyor. Godiva’nın Ramazan Bayramı için hazırladığı altı yeni çikolata kutusu ilhamını, paylaşmanın öneminden alıyor.

İkonik tatlar özel tasarlanan kutularda

Godiva 2020 Bayram Koleksiyonu, özenle hazırlanmış renkli kutularıyla başlı başına bir hediye olarak öne çıkıyor. Kutuların içinde pralin, madlen ve napoliten çikolatalar yer alıyor. Godiva’ya özgü ikonik Gold serinin parçası olan Gold Bayram Kutusu, markanın en çok sevilen 24 özel pralin çikolatasından oluşuyor. Sade çikolata sevenlerin tercihi madlen çikolatalar, özel Finesse Supréme serisine ait kutularda sunuluyor. Godiva Napoliten çikolata kutularıysa, fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter olarak dört ayrı çeşit çikolatayı deneyimlemek ve paylaşmak isteyenler için öne çıkıyor.  

Ücretsiz ve güvenli teslimat

Godiva.com.tr’de satışa sunulan kutular, kişisel notlarınız eşliğinde Godiva tarafından ücretsiz olarak kargo yoluyla sevdiklerinize sizin adınıza en güvenli şekilde gönderiliyor. Bayramın her anını çikolata tadında yaşamak isteyenler, Godiva Ramazan Bayramı Koleksiyonu ve eşsiz Godiva lezzetlerini tüm Türkiye’ye teslimat sağlayan www.godiva.com.tr adresinde bulabilir.