GENİŞ AİLELERİN EVLERİNDE BUNDAN SONRA TOZLARI VESTEL KASIRGA HAPSEDECEK

Vestel Küçük Ev Aletleri ailesinin yeni üyesi Kasırga A9000’le tozların tozunu attırmaya geliyor. Geniş hacmi ve sessizliğiyle dikkat çeken Kasırga A9000, 1.319 TL’lik tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla satışa sunuldu.  

Vestel Küçük Ev Aletleri ailesinin yeni kahramanı Vestel Kasırga A9000 toz torbalı elektrikli süpürge, geniş hacmi ve 1.319 TL’lik tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla tozları hapsetmeye geliyor. Kasırga A9000 yüzde 99,99 toz filtreleme performansı sayesinde, süpürge fırçasından giren tozu filtreleyerek hapseder, çekilen tozun tekrar evin içine salınmasını engeller. 700 W motor gücü, ve A enerji sınıfı ile dikkat çeken süpürge 63 dB ses seviyesine sahip. Ayrıca sapındaki kumandası sayesinde çekim gücünü eğilmeye ihtiyaç duymadan tek tıkla ayarlama imkânı da sunuyor.

Vestel Kasırga A9000’in reklam kampanyası 10 Aralık’ta TV, dijital mecralar, sosyal medya, açık hava, mağazalarda vitrin giydirmesi gibi mecralarda 360 derece iletişimle başlayacak. Concept Reklam Ajansı tarafından hazırlanan reklam filminde evin küçük çocuğunun evi dağıtmasına karşılık annenin en büyük yardımcısı olarak Vestel Kasırga Elektrikli Süpürge, günü kurtaran bir kahraman olarak öne çıkıyor. Şık tasarım detayları sayesinde çocuğun hayalinde tıpkı bir otomobil gibi canlanan Kasırga’nın, tozu döndürmek yerine hapseden filtre teknolojisine de dikkat çekiliyor. Film ürünün yüksek çekim gücü ve geniş hacmine dikkat çekiyor.

Reklam filmini izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=W_nFLO8sl90&feature=youtu.be