EN ANLAMLI SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

Paşabahçe Mağazaları, sevgilisine veya sevdiklerine hediye almak isteyenleri, bu Sevgililer Günü’nde de birbirinden zengin ürün çeşidi ve farklı koleksiyonları içeren birçok seçenekle buluşturuyor. Sevgililer Günü’nde sevginizi anlatmanın en özel yollarını sunan Paşabahçe Mağazaları, aradığınız hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

11.01.2022 – Paşabahçe Mağazaları, yılın en romantik günü olan Sevgililer Günü’nde sevgilisini ya da sevdiklerini mutlu etmek ve hediyelerle şımartmak isteyenlere farklı hediye alternatifleri sunuyor. Hediye setlerinden kupa ve fincan takımlarına, çerçevelerden kalp tasarımlı ürünlere kadar yüzlerce özel hediye Paşabahçe Mağazaları’nda sevdiklerine sevgisini en güzel şekilde anlatmak isteyenleri bekliyor.

En Kalpten Hediye

Farklı ürünlerden oluşan bir alternatif olan “Kalpten Hediye Setleri”; ne alacağına karar veremeyenlerin sorununa çözüm sunuyor. 6 ayrı içeriği bulunan Kalpten Hediye Setlerinin içinde espresso fincanı, porselen kupa, dekoratif obje, kolonya gibi farklı ürünler bulunuyor. Sevdiklerinizin zevklerine ve tarzına en uygun seti alarak, kişiye özel bir seçimde bulunabilirsiniz. 

Harfli bardaklar

Kendine has tipografisiyle dikkat çeken, yaldız ve siyah rengin hakim olduğu harfli bardaklar, sevdiklerinizin adının baş harfine göre alabileceğiniz özel bir hediye seçeneği olarak ön planda yer alıyor.

İçinizi ısıtacak kupa ve bardak setleri

Selçuk Demirel imzalı Kalp Porselen Kupa Seti 2’li, Canım Seramik Fincan ve Hearts Porselen Çay Fincanı sevdiklerinizle yapacağınız keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi olmaya aday. “Bazı kelimeler çok daha güzel” mottosuyla hazırlanan ve 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisini çeken ürün gruplarından biri olan Lugat365 serisinde yer alan Lügat Aşk Porselen Kupa ise küçük hediyelerle büyük mutluluklar vermek isteyen aşıkların tercihi oluyor.

Kalbim senin…

Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilenler arasında yer alan kalp temalı ürünler de hediye seçimini oldukça kolaylaştırıyor. Kalp Motif Dekoratif Obje, Cotton Kalp Tabak Kırmızı, Kalp Nugget Renkli, mavi ve pembe renkleriyle Kalp Tabak ve Kalpli Tealight şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Sevdikleriniz her an sizinle

Sevdiklerini her an yanı başında hissetmek isteyenler için Heart ve Bambu Çerçeve, Minyatür Karolu Çerçeve ve İznik Çini Karolu Çerçeve Sevgililer Günü hediye alternatifleri arasında.Formun Üstü

Özgün tasarımlar ile sevgilinizi özel hissettirin

Aslında hiçbir şeyin gerçekten kırılmadığı, Antik Japon Felsefesine dayanan Kintsugi tekniğiyle hazırlanan Kintsugi Fincan Seti 4’lü, İstanbul Yansımalı Fincan Seti ve Çifte Kumrular Yansımalı Fincan Seti 2’li aşk dolu sohbetlerin yanına kahve ve çay ile eşlik ederken, Nefise Vazo ve Kaseler ise dekorasyona meraklı olanların favorisi oluyor.