DANONE “HÜPPER” YOĞURT YENİLİKÇİ PAKETİYLE MEYVELİ ÇOCUK YOĞURDU PAZARINDA BİR İLK

Danone Sütlü Ürünler’in Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak üretilen, hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeyen yepyeni ürünü Hüpper; lezzetiyle çocukları, besleyiciliği ile anneleri mutlu edecek. Yenilikçi paket formatı ile meyveli çocuk yoğurdu kategorisinde bir ilk olan Hüpper, pratik ve kolay taşınabilir paketiyle okulda, evde ya da sokakta anında tüketime uygun.

Besleyici ve lezzetli sütlü atıştırmalıkların yaratıcısı Danone Sütlü Ürünler, çocuklara özel hazırladığı Hüpper Çilekli Yoğurt ile ailelerin sağlıklı atıştırmalık arayışlarına çocukların isteyeceği ve annelerin de gönül rahatlığı ile evet diyeceği keyifli bir alternatif sunuyor. Yenilikçi paket formatı ile meyveli çocuk yoğurdu kategorisinde bir ilk olan Danone Hüpper, pratik ve kolay taşınabilir paketiyle okulda, evde ya da sokakta anında tüketime uygun. Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeyen ve sadece 54 kalori olan Danone Hüpper, Elsa ve Spider-Man karakterli iki farklı ambalajı ile raflarda yerini alıyor.

Abur cubur değil bu Danone Hüpper

Danone Hüpper, dört saat oda sıcaklığında durabilme özelliğinin yanı sıra düşük kalorisiyle beslenme çantaları için de uygun bir alternatif oluşturuyor. Çocukları sağlıklı atıştırmalıklara yönlendirmeyi amaçlayan Danone Sütlü Atıştırmalıklar’ın “Süpper çocuklar Hüpper yer” sloganıyla tüketicilere sunduğu Hüpper lezzetiyle çocukları, besleyiciliği ile anneleri mutlu edecek.