CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU OASİS’TE!

Cumhuriyetin kuruluşunun 95.yılı, her yıl olduğu gibi bu yılda Oasis’te coşkuyla kutlanacak. 29 Ekim günü Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri tarafından dev Atatürk portresi çizimi canlı performansı kutlamalara renk katacak.

Bodrum’un yaşam merkezi Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, Cumhuriyetin 95.yıl dönümü birbirinden eğlenceli etkinlikler ile kutlanacak. 28 Ekim Pazar günü, saat 12.00’de başlayacak etkinliklerde çocuklar, zumba, kukla tiyatrosu, eğitmenler eşliğinde çeşitli atölyeler ve sahne gösterileri ile doyasıya eğlenecekler. Eğlenirken öğrenmenin keyfine varacak çocuklar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın anlam ve önemini bir kez daha yaşayacaklar.

Devam eden kutlamalara Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 27-28-29 Ekim tarihlerinde, 10.00-19.30 saatleri arasında el emeği ile hazırlanan birbirinden özgün ve çeşitli tasarım ürünlerin sergileneceği Tasarım Pazarı’na ev sahipliği yapacak. 

Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde 29 Ekim Pazartesi günü, 14.00-15.00 saatleri arasında Marmara Koleji Cumhuriyet Okul Bandosu yer alacak. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri tarafından 14.00-17.00 saatleri arasında dev Atatürk portresi çizimi canlı performansı gerçekleşecek ve etkinliğe katılan ziyaretçiler, dev Atatürk portresi çizimini canlı olarak izleme fırsatı yakalayacaklar.