CRATE AND BARREL İLE OFİSİNİZE EVE TAŞIYIN

Crate and Barrel, evinizde keyifli bir çalışma alanı tasarlamanın ipuçlarını paylaşıyor

İstanbul, Ağustos 2017 – Keyifli yaşam alanlarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bir arada sunan Crate and Barrel, evde bir ofis tasarlamanız için ilham kaynağı oluyor. İster evden çalışın ister ailenizin durmak bilmeyen yaşam temposu için bir çalışma alanına ihtiyacınız olsun; evde bir ofisinizin olması 21. yüzyılın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Her ev, içine bir ofis kurmaya müsait olmamasına rağmen Crate and Barrel’ın önerileri ile kendinize ister büyük ister küçük hatta isterseniz hiç yer kaplamayan uygun bir alan yaratabilirsiniz.

Büyük Alanlar İçin Öneriler

Ne kadar şanslısınız ki eviniz çalışma odasına çevirebileceğiniz kocaman bir odanız var. Tasarlamaya başlamadan önce alanı nasıl kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. İşiniz için kullandığınız ana mekan haline mi gelecek, yoksa diğer aile bireyleriyle müzik, film gibi aktiviteler için de paylaşacak mısınız? Eğer ana ofisiniz olacaksa günlük aktivitelerinize yardımcı olacak, ofis mobilyaları da seçmenizde fayda var. Eğer misafir ağırlayacaksanız onları rahat ettirecek kanepe, sandalye veya koltuk gibi mobilyalar koymanızı öneririz. Evrak ve belgeleri saklayacak bir alana ihtiyacınız olacak mı? Büfeler üzerinde dosya ve notlarınızı tutabilir, fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

Küçük Alanlar İçin Öneriler

Eğer sadece antrenizin bir bölümünü ya da oturma odanızın bir köşesini çalışma alanı olarak ayırabiliyorsanız endişelenmeyin. Çok amaçlı, çekmeceli konsol masayla kalem, fatura, dosya gibi vazgeçilmez objeleri bir arada tutabilirsiniz. Diz üstü bilgisayar gibi diğer iş eşyalarınız için masanın altına bir kutu yerleştirebilirsiniz.

Masanın altına doğru giren bir sandalye kullanacağınıza, enlemesine duvara yaslayabileceğiniz bir sandalyeyi tercih edebilirsiniz. Bir sandalye için yeriniz yok mu? O zaman masanın altına koyabileceğiniz bir tabureye ne dersiniz? Son olarak ortamı ısıtmak için bir masa lambası kullanabilirsiniz. Masa lambası, oturma odanız veya antrenize ışık vermekle beraber, size çalışırken ekstra aydınlık sağlayacaktır.

Uygun Boşluk Bulunmayan Alanlar İçin Öneriler

Çalışma odası tasarlamak için uygun bir alanınız yoksa dolaplarınızın içine göz atabilirsiniz. İhmal edilmiş bir yatak odası dolabı veya mutfak dolabının kapaklarının ardında son derece ideal bir ofis alanı yatar. Askı barını çıkarın, üzerine küçük kutular koyabileceğiniz monte raflar yerleştirin ve küçük bir masa sığdırın. Masa yerine onun yüksekliğinde bir raf kullanabilirsiniz. Eğer dolabın içinde bir sandalye için yer yoksa odada kullandığınız bir sandalyeyi çalışırken dolabın yanına çekin yeter.

Crate and Barrel, evde çalışmayı bir keyif haline getirmek isteyenleri, Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.