COLUMBIA KIŞI 37 DERECEDE SABİTLİYOR!

Zorlu kış koşullarını açık havada adrenalin dolu serüvenlerle deneyimlemek isteyen macera tutkunlarının markası Columbia, kış boyunca ideal vücut ısınızı koruyacak teknolojileri ile doğada daha uzun saatler geçirmenizi sağlıyor..

Outdoor’un en sevilen markalarından Columbia; ister şehirde ister doğada , günlük hayatın her anında kışın en zorlu şartlarıyla savaşmak için ihtiyacınız olan teknolojileri, konforu arayan macera tutkunları ile buluşturuyor.  İster doğada ister şehirde daha uzun ve keyifli zaman geçirmek için tasarlanan Columbia ürünleri, bu kış vücut ısınızı 37 derecede tutuyor; ne sıcak- ne soğuk…

Yeni sezonda ilk kez macera tutkunlarının beğenisine sunulan; Columbia’nın en yeni teknolojisi Omni-Heat 3D, gelişmiş ısı ve sıcaklık yansıtma teknolojisi ile yakın temastan doğan konforu sunuyor. Geliştirilen Omni-Heat teknolojisi sayesinde vücut ve kumaş arasında oluşturulan hava boşluğu, vücut ısısını 37 de sabitleyerek 3 boyutlu ısıtma sunuyor.

Omni-Heat Reflective teknolojisi gümüş ısı noktaları ile  kendi vücut ısınızı geri yansıtarak %20 daha fazla sıcak tutuyor. HeatSeal teknolojisi, dikiş ve fermuar gibi küçük deliklerden sıcak havanın dışarı çıkmasını engellerken, aynı zamanda soğuk havanın içeri girmesinin önüne geçiyor.. Doğal ve sentetik tüylerin karışımından geliştirilen TurboDown ise hafif yapısı ile kışa karşı koyuyor.

Koleksiyondaki su geçirmez ve nefes alabilir Outdry, üstün darbe emilimiyle uzun saatler konfor sunan Techlite, farklı arazi tiplerine hemen uyum sağlayıp yere sağlam basmanızı sağlayan Omni-Grip gibi Columbia’nın üstün teknolojilerini sunduğu ayakkabı ve bot seçenekleri zemin tutuş ve taban özelliklerine ek olarak sıcak ve konforlu bir kışı garantiliyor.

Ultra korumalı sıcaklık garantili Columbia  ürünlerine www.columbia.com.tr web sitesi ve seçili Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.