COLUMBIA İLE ZORLU KIŞ KOŞULLARINDA BİLE SENİ SICAK TUTMAYI SEVİYORUZ

Columbia zorlu ve soğuk kış koşullarında outdoor ve kayak tutkunlarını yalnız bırakmıyor. Kışın adrenalin dolu anlarında sizi sıcak tutmak ve konfor sağlamak için tasarlanan Columbia ürünleri ile tanışın!

Şehir hayatı ya da doğanın mücadeleci ortamı fark etmeksizin, günlük hayatın her anında kış koşullarıyla savaşmak için tasarlanmış Columbia ürünleri ile sıcak kalmanın keyfine varmaya hazır olun. Isı yansıtıcı, suya dayanıklı ve hafif yapılı üstün teknolojileri ile Columbia kış boyunca açık havada daha uzun ve keyifli zaman geçirmeyi garantiliyor. Columbia ürünleri tüm macera tutkunlarına sıcak ve rahat bir kış deneyimi vadediyor.

Columbia outdoor kış koleksiyonu teknolojilerinden Omni-Heat 3D, gelişmiş ısı yansıtma özelliği ve kabartmalı noktacıklarıyla sıcak havanın tüm vücuda eşit dağılmasını sağlarken , Omni-Heat Reflective teknolojisi gümüş ısı noktaları ile kendi vücut ısınızı geri yansıtarak %20 daha fazla sıcak tutar. Dikişsiz yapısı ile ısı kaybını önleyen Heat Seal teknolojisi ise dikiş ve fermuar gibi küçük deliklerden hava geçişini engelleyerek daha sıcak kalmanızı sağlar. Gelişmiş üstün teknolojili Columbia mont, polar ve pantolonlar ile en soğuk kış koşullarında bile sıcak kalacaksınız.

Üstün performanslı ileri teknolojilerine sahip Columbia, kış koleksiyonundaki yumuşak dokulu kıyafetleri  ile konforlu ve sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyor. Omni Grip, Omni Heat 3D, Omni Tech teknolojilerine sahip güçlü bot seçenekleri ise her türlü zeminde sağlam bir tutuş vaat ediyor Columbia, kadın, erkek ve çocuk için geliştirilmiş outdoor ürünleri ile kayak tutkusunu ve bol adrenalinli maceraları dağların zirvelerine taşıyor.