CLUB GÜMÜŞLÜK YENİ SEZONU AUDİOBAN’IN KATKILARIYLA EVRENCAN GÜNDÜZ KONSERİYLE AÇIYOR

Sanatçıları ve müzik sahnesinin farklı alanlarında çalışan isimleri, çeşitli mekanlarda kurguladığı etkinliklerle dinleyiciyle ve birbirleriyle buluşturan yepyeni müzik platformu Audioban, müziğin etkili isimlerini ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye’den yeni sesleri dinleyiciyle buluşturmayı ve sosyal yaşamın her alanını farklı deneyimlerle canlandırmayı amaçlayan bir müzik inisiyatifi olarak hayata geçen Audioban, pek çok mekânda hayata geçirdiği etkinliklerle müzik üretimini desteklemeye ve müziğin dinleyiciye iletilmesine aracı olmaya devam ediyor.

Audioban Sunar: Evrencan Gündüz Club Gümüşlük’te dinleyicisi ile buluşuyor

Bodrum’un uğrak noktası Club Gümüşlük, Audioban’ın sunduğu Evrencan Gündüz konseriyle sezonu açıyor.

Çocukluğundan bugüne müzikle iç içe olan Evrencan Gündüz, babasının hediye ettiği gitarla kendini ifade etmeyi kısa sürede öğrenerek 16 yaşında sokak müzisyenliği yapmaya başladı. Blues tutkusunu öğrendiği farklı enstrümanlarla pekiştiren müzisyen, yayımladığı Evrencan ve Uzaylılar, Mevsim Çiçekleri ve Bu Toprakların Sesleri EP’leri ile hem kendi bestelerini hem sevdiği türkülerin özgün yorumlarını dinleyicisi ile paylaştı.

Dinamik sahne performansı ve seyirciyle kurduğu samimi iletişimle dikkat çeken Evrencan Gündüz, 18 Mayıs Cumartesi gecesi Club Gümüşlük’te sahne alacak. Bilet fiyatlarının 40 TL olduğu konserde Jazz ve Blues balatlarının en güzel seçkileriyle Evrencan Gündüz’den önce ön grup olarak Gündüz’ün sahne arkadaşlarından, trompetçi ve vokalist Dilan Balkay katılımcıları ısıtacak.