CEM YILMAZ VE İSKENDER PAYDAŞ 21 EKİM PAZAR GÜNÜ KANYON D&R MAĞAZASINDA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR…

Cem Yılmaz’ın nostaljik bir fantastik komediyle izleyenleri 1969 yılına ışınladığı Arif V 216 Filminin Albüm İmza Günü’nü kaçırmayın.

Geçmiş yılların sevilen şarkılarının günümüze uyarlandığı günümüz parçalarının tersine; İskender Paydaş bu filmde  90’lı yılların şarkılarını 70’li yılların müzikalitesine uyarlayarak önemli bir ilke imza attı. Albümün müzik direktörlüğünü de üstlenen Paydaş;  şarkıları tamamen  o dönemde kullanılan marka ve model enstrümanlar ile canlı olarak çaldırarak kaydedip, yeni düzenlemeleriyle izleyici ile buluşturdu.

Müziğe olan merakı ile bilinen Cem Yılmaz; filmde seslendirdiği 7 parçayı tamamen Arif Işık karakteri olarak yorumlayarak oyunculuktaki yeteneğini bir kez daha kanıtladı. Farah Zeynep Abdullah, Seda Bakan ve Ozan Güven de söyledikleri parçalardaki başarılı performansları ile dikkat  çektiler.

Albümün hoş sürprizlerinden biri de o döneme  ‘Paydaş ve Lordlar’ orkestrası  ile  damgasını vurmuş olan İskender Paydaş’ın babası Muhittin Paydaş’ın şarkılarda yan flüt ve saksafon çalması oldu ..Bu şekliyle Arif Işık’ın filmdeki orkestrası olan “Paydaş ve Lordlar “ orkestrasında  İskender Paydaş da babasını canlandırdı.

Cem Yılmaz ve İskender Paydaş Kanyon D&R mağazasında 21 Ekim Pazar saat 15:00’ da hem CD hem de Long Play olarak çıkarttıkları albümü imzalamak üzere sevenleri ile bir araya gelecek.