CARESSE BODRUM’UN EŞSİZ KUMSALINDA SONBAHAR KEYFİ AYRI GÜZEL!

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, sonbaharın büyüleyici güzelliği ile konuklarına eşsiz Buddha-Bar lezzetleri, müziği ve benzersiz spa deneyimi ile Ege’nin enerjisini yaşatmaya devam ediyor.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Bitez koyunun en özel noktasında yemek ve müzik içerikleri ile sonbaharda da kusursuz bir kaçamak noktası olmayı sürdürüyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum, yemek tutkunlarını heyecanlandıran çağdaş füzyon menüsü, global şeflerin özel dokunuşları ile Asya ve Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden zengin içerikler sunuyor. Doğu ve Batı lezzetleri ile ustalıkla dengelenerek hazırlanan deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler Buddha-Bar’ın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Buddha-Bar Beach Bodrum’un kokteyllerine katılan dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar, sanat eseri güzelliğinde efsane karışımlar oluşturularak misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Akdeniz güneşinin ve gün batımının keyfini benzersiz bir spa deneyimi ile buluşturan Caresse Bodrum, sade ve şık bir dizayna sahip 6 adet terapi odası ile gün boyu hizmet sunan SPA Caresse keyfi beklentilerin üzerinde bir deneyim yaşatıyor.

Denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile birbirinden farklı özelliklere sahip Bodrum’un güzelliğinde hayat bulan evler, Caresse Bodrum’a özgü deneyimler ile en gözde yaşam alanlarından oluyor.

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, 1980’lerin orijinal sahil destinasyonlarından Ibiza ve Goa’nın ihtişamı ve cazibesi ile buluşan Buddha-Bar Beach Bodrum önünde hizmete giren marina konsepti ile tekne sahiplerine de özel alanlar sunuyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim sunuyor.