CARESSE BODRUM, ZENGİN PROGRAMLARI İLE BAYRAM’DA DA HIZ KESMİYOR

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 10 Ağustos’ta Buddha-Bar Beach Bodrum’da gerçekleşecek dünyaca ünlü DJ Camilo Franco partisi ile bayram coşkusunu başlatıyor.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Bitez koyunun en özel noktasında Bodrum’un en gözde adresi olarak misafirlerine 9-12 Ağustos tarihlerinde farklı içerikler sunduğu programlar ile keyifli bir bayram tatili vadediyor.

Caresse Bodrum, 9 Ağustos Cuma akşamı 20:00-23:00 saatleri arasında, Sunset Terrace’da servis edilecek “Mediterranean Buffet” ile misafirlerini zengin bir yemek serüvenine çıkarırken, 10 Ağustos Cumartesi akşamı 22:00 – 02:00 saatleri arasında Buddha-Bar Beach’te, Space Ibiza & Heart Ibiza, Cdlc Barcelona & BOHO’nun Official Resident DJ’i “Camilo Franco” partisi ile hareketlenecek.

11 Ağustos Pazar akşamı 20:00 – 23:30 arası Glass Restaurant’ta “BBQ Buffet” deneyimi, 12 Ağustos Pazartesi akşamı ise Residence Deck’te 20:00 – 23:30 arasında zengin içerikleri ile “Fish & Mezzes Buffet” Bodrum müdavimlerinin ilgi odağı olacak.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim sunuyor.