CARESSE BODRUM, MASALSI ATMOSFERİNDE GELENEKSELLEŞEN KENAN DOĞULU KONSERİ İLE MİSAFİRLERİNE BÜYÜLEYİCİ BİR AKŞAM YAŞATACAK

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu sene de merakla beklenen Kenan Doğulu’nun muhteşem performansına 27 Temmuz Cumartesi akşamı Buddha-Bar Beach sahnesinde ev sahipliği yapıyor. Caresse Bodrum, beyaz kumsalında göz alıcı bir atmosfer yaratarak müzik tutkunlarını Kenan Doğulu konseri ile bir araya getiriyor.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Bitez koyunun en özel noktasında efsanevi Buddha-Bar Beach sahnesinde Kenan Doğulu canlı performansı ile unutulmaz bir deneyime ortak oluyor.

Caresse Bodrum, büyüleyici manzarası ile nefesleri keserken, müzik ve dans şovları ile renklenecek gecede Kenan Doğulu beğenilen şarkılarını deniz üzerine kurulan özel bir platformda seslendirecek. Caresse Bodrum, konser öncesi saat 19:30’ta başlayacak Asian BBQ partisinde, Buddha-Bar global şeflerin dokunuşlarıyla hazırlanan özel menüler, kokteyller ve Buddha-Bar DJ’lerinin performansları ile yine fark yaratan bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da Kenan Doğulu performansını heyecanla bekleyen misafirlerine farklı bir deneyim vadediyor.

Caresse Bodrum, bu yaz Bodrum tutkunları için mükemmel bir yemek, miksoloji, dinlenme ve eğlence adresi olacak.

Rezervasyon ve bilgi için:

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum

0 252 311 36 34

0555 388 88 88