CAPE BODRUM BEACH RESORT İLE BODRUM’UN EN BÜYÜLEYİCİ KOYUNA ‘KARTAL GÖZÜ’NDEN BAKIŞ

Cape Bodrum, panoramik deniz manzaralı Kartal Gözü Süiti ile Bodrum Yarımadası’nın en güzel koyu Gündoğan’ın nefes kesen manzarasını ayaklarınızın altında hissedin.

Bodrum’un en güzel koylarından Gündoğan’da yer alan Cape Bodrum Beach Resort, farklı kategorilerde ve birçoğu özel havuzlu odalarıyla öne çıkıyor. En büyük özelliklerinden biri tüm odalarının deniz manzaralı olması olan Cape Bodrum’un Panoramik Deniz Manzaralı Kartal Gözü Süiti ise otelin en özel odası.

En üst katta konumlanan ve 120 m²’lik genişliğe sahip Kartal Gözü Süiti, adeta bir kartalın gözünden bakarcasına tüm manzarayı ayaklarınızın altında hissettiriyor. Benzeri olmayan bir konuma sahip lüks ahşap ve beton bir dizaynı bulunan süitte beyaz ve doğal renkler hakim.  

Zevk sahibi gezginler için özenle planlanmış bir oda olan Kartal Gözü Süiti, geniş ve yerden tavana kadar uzanan cam balkon kapılarıyla 180° deniz manzarasını ve Gündoğan koyunun rahatlık ve huzurunu içinizde hissettirerek tatilinize ayrı bir keyif katıyor.

Dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor tarafından bu yıl Mükemmellik Sertifikası ile de ödüllendirilen Cape Bodrum Beach Resort, benzersiz konumu, masmavi plajı, denizin renklerini yansıtan cam dış yapısı ve özel dizayn odalarıyla ‘büyülü bir tatil deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

www.capebodrum.com