ÇAĞDAŞ HOLDİNG, BODRUMLULARI ‘SUMMER PARTY’DE BULUŞTURDU

Çağdaş Holding, dün gece Cennet Koyu’nda Bodrumlulara özel ‘Summer Party’ düzenledi. Davette cemiyet ve iş dünyasının da içinde bulunduğu  önemli isimler yer aldı.

Bodrum’un simgesi haline gelen Çağdaş Holding Bodrumluları ve özel müşterilerini “Çağdaş Summer Party”de buluşturdu. 27 Temmuz Cuma akşamı Bodrum’un en güzel köşelerinden biri olan Cennet Koyu’nda gerçekleşen parti Bodrum iş dünyasının önemli isimlerini, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini, ilçe yöneticileri ve Çağdaş Holding’in özel müşterilerini bir araya getirdi.  

Metin Uca, Bodrum belediyesi meclis üyeleri ve iş dünyasından  isimlerin bulunduğu 200’ün üzerinde konuğa ev sahipliği yaptı.

“Çağdaş Summer Party” adlı etkinlikte konuklar, Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde yazın tadını çıkarken Avantgarde’ın benzersiz lezzetleri ve ünlü DJ Ogün Saka’nın performansıyla keyifli bir gece yaşadı.

Projeyi yakından incelediler

Çağdaş Summer Party’nin konukları Cennet Koyu’nda Çağdaş Holding tarafından yapılan projeyi de inceleme fırsatı buldular. Bodrum’un en nadide koyunda yapımı devam eden Cennet Koyu Evleri, 31 lüks konuttan oluşuyor. 30,552 metrekare arazi üzerine inşaa edilen Cennet Koyu Evleri’nde 24 adet dubleks, 7 adet tek katlı taş ev ve 26 odalı butik bir otel de bulunuyor. Davetliler, kendine özel sosyal tesisleri ve beach’i de olan ve Bodrum’da merak uyandıran bu özel projeyi yakından inceleyerek proje hakkında bilgi aldılar.