BÜYÜK EKRAN SAMSUNG TV’LER KÜÇÜK FİYATLARLA SATIŞTA

Samsung  Electronics Türkiye’nin 18 Kasım tarihine kadar devam edecek olan Büyük TV Günleri kampanyası ile ekranlar büyürken ödemeler küçülecek.

25 Ekim 2018 – İstanbul Samsung Electronics Türkiye, 26 Ekim – 18 Kasım tarihleri arasında Samsung satış noktalarına gelen ziyaretçilerin büyük ekran Samsung TV’lere küçük ödemelerle  sahip olabileceğini duyurdu.

Kurdaki dalgalanmalar, kredi kartına taksitin 3 ile sınırlanması gibi sebeplerden ötürü zorlaşan ödeme koşullarına karşın Samsung Electronics Türkiye, TV’lere tüketicilerin daha uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilmesi için ING Bank ile işbirliği gerçekleştirdi. Kampanya kapsamında anlaşmalı Samsung mağazalarında tüketici kredisine başvuranlar, satın almak istedikleri 55 inç ve üstü TV’leri “peşin fiyatına 8 taksit” ile satın alabilecek.

Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Samsung Büyük TV Günleri’ne özel olarak tüketicilere sunulan ve stoklarla sınırlı olan fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin kampanya bitiş tarihine kadar kampanyaya dâhil satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.samsung.com/tr/buyuk-tv-gunleri/ adresini ziyaret edebilir ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezine ulaşılabilirsiniz.