BUDDHA-BAR MONTE CARLO’NUN DAİMİ DJ’Yİ, DJ PAPA, 24 AĞUSTOS’TA CARESSE BODRUM’DA!

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da açılan Buddha-Bar Beach Bodrum’a, 24 Ağustos’ta Buddha-Bar Monte Carlo’nun daimi resmi DJ’yi Papa geliyor.

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile misafirlerine yazın son günlerinde de  mükemmel yemek, miksoloji ve  farklı uluslararası DJ programları ile benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Buddha-Bar Monte Carlo resident DJ’i ve RMC Buddha-Bar Monte Carlo Radio yayın direktörlüğünü yürüten dünyaca ünlü DJ Papa, 24 Ağustos Cumartesi akşamı Caresse Bodrum’da, Buddha-Bar Beach atmosferinde merakla beklenen dünya müzikleri koleksiyonunu paylaşmaya geliyor.

Kırk yıldır DJ konsolosunun arkasında olan DJ Papa, İtalyan DJ’leri arasında efsanevi bir üne sahip olup etnik ve dünya müzikleri konusunda uzmanlaşmış, her zaman dünyanın çeşitli bölgelerinde tipik sesler aramak için seyahat eden bir müzik seyyahıdır.

Etnik beat tarzının en çok beğenilen ve aranılan müzik profesyonellerinden biri olan DJ Papa,

“Buddha-Bar” radyo şovunun sanat yönetmeni ve müzik küratörü  olarak en prestijli avrupa yayın ağlarından biri olan Radio Monte Carlo’da haftada 3 saatlik kendi eklektik uluslararası radyo programına ev sahipliği yaparak RMC Buddha-Bar Monte Carlo Radyo’yu dünyadaki en iyi Buddha-Bar müziğiyle yirmi dört-yedi webradio’ da yönetiyor.

Caresse Bodrum’da ayrıca Buddha-Bar’ın global şeflerinin özel dokunuşları ile hazırlanan imza lezzetleri ve dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar katılarak global miksolojistlerin hazırladığı efsane kokteylleri de 24 Ağustos akşamı konuklara  benzersiz bir atmosfer yaşatacak.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim sunuyor.