BU YAZ DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI SELPHY CP1300 İLE ÖLÜMSÜZLEŞECEK

Şık tasarımı ve kolay taşınabilir boyutlarıyla dikkat çeken Canon SELPHY CP1300, bu yazın düğün fotoğraflarını eşsiz bir kalitede basarak ölümsüzleştiriyor. 1 dakikadan daha az sürede baskı alan SELPHY CP1300 fotoğraf yazıcısı, iyi performansı ve tüm mobil cihazlara uyumlu özelliği sayesinde unutulmaz hikayelerin vazgeçilmezi oluyor.

Bu yaz düğün fotoğrafları Canon SELPHY CP1300 ile ölümsüzleşiyor. Mini boyutu, şık tasarımı ve rahatlıkla her yere taşınabilir olma özellikleriyle öne çıkan fotoğraf yazıcısı, akıllı cihazlarla olan muhteşem uyumu sayesinde her fotoğrafın baskısını alma imkanı sunuyor. Canon SELPHY CP1300 aynı zamanda Wi-Fi bağlantı özelliğiyle de tek tuşla internete bağlanma, fotoğrafların her zaman her yerden hızlı ve kolay bir şekilde baskısının alınmasını da sağlıyor.

1 Dakikadan Az Bir Sürede Fotoğraflar Hayat Bulsun!

Canon PRINT uygulaması, MopriaTM, Apple AirPrintTM tarafından desteklenen SELPHY CP1300, dayanıklı ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı almasıyla düğünün en ince detayına kadar hayat bulmasına yardımcı oluyor. Opsiyonel yüksek kapasiteli pil gücü sayesinde 54 adede kadar fotoğraf baskısı alan SELPHY CP1300, her bir fotoğrafı bir dakikadan daha az bir zamanda basıyor. Ayrıca, 2×6 fotoğraf kabini stilinin yanı sıra vesikalık fotoğrafların da çıktısını alma fırsatı da sunan SELPHY CP1300, siyah, beyaz, pembe farklı renk seçenekleriyle şık etkinliklerin tamamlayıcısı oluyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 999 TL + KDV