BROWNİE YERKEN FİT KALMANIN SIRRI KAHVE DÜNYASI’NDA!

Kahve Dünyası’ndan Şeker İlavesiz Fit Brownie!

Kahve Dünyası, yaza girerken formuna daha fazla dikkat eden ve aktif bir yaşam süren misafirleri için özel bir lezzet hazırladı. Beyaz ve bitter çikolatası da dahil olmak üzere hiçbir aşamasında şeker kullanılmayan, yalnızca elma püresi ile tatlandırılan Şeker İlavesiz Fit Brownie, düşük yağ oranı, hafifliği ve kekinin içinde gizli enfes espressosu ile yepyeni bir lezzet deneyimi sunuyor.

Canınız tatlı çektiği halde özellikle yaz yaklaştığı için bundan kaçınıyorsanız, artık şeker tüketmek zorunda değilsiniz! “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, formuna dikkat eden ve aktif bir yaşam süren misafirleri için Şeker İlavesiz Fit Brownie hazırladı.

Beyaz ve bitter çikolatası da dahil olmak üzere hiçbir aşamasında şeker kullanılmayan Şeker İlavesiz Fit Brownie, tamamen katkısız elma püresi ile tatlandırılıyor. Düşük yağ oranıyla hafifliği artırılan lezzetin içindeki espresso ise brownie keyfini zirveye taşıyor.

El yapımı, yüksek lifli Fit Lezzetler!

Şeker İlavesiz Fit Brownie, Kahve Dünyası’nın tüm mağazalarında sunulan Fit Lezzetler kategorisinde yer alıyor. Tamamen el yapımı Fit Lezzetler, yulaf, kepek gibi lif oranı yüksek ürünler, dalından koparılmış meyveler, taze – kuru yemişler, çekirdekler ve tohumlarla hazırlanıyor. Granoladan müsliye, poriçten kepekli poğaçaya uzanan çeşitler, başta kahvaltı ve ara öğünler olmak günün her saatinde leziz bir alternatif oluşturuyor.