BOYNER’DEN YENİ YIL COŞKUSUNA EŞLİK EDEN HARİKA BİR KAMPANYA

Yılbaşı döneminin coşkusunu doyasıya yaşatmak için birbirinden şık ürünleri rengârenk hediye paketleriyle sunan Boyner’de, yıl sonu kampanyaları hız kesmiyor. Müşterilerine bu dönemde daha kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için art arda yeni kampanyalar tasarlayan Boyner, perakende sektörüne hareketlilik getiriyor.

Yeni yıl öncesinde kışlık giyim ihtiyaçlarını karşılamak ya da sevdiklerine güzel bir yılbaşı hediyesi almak isteyenler Boyner mağazalarına akın ediyor. 1000’e yakın markanın milyonlarca ürün seçeneğine tek bir noktadan ulaşabilen müşteriler, muhteşem kampanyalardan ve avantajlı fiyatlardan da faydalanma fırsatı buluyor.

31 Aralık’a kadar devam edecek yeni kampanya kapsamında, Boyner mağazalarından kozmetik dışı kategorilerde 400 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, 100 TL hediye çeki kazanıyor. Giyim, aksesuar, ayakkabı, spor giyim veya ev dekorasyonu gibi kategorilerinden avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilen müşteriler, bir yandan da Boyner’in bu harika kampanyasından yararlanabiliyor.

Yılbaşı ruhunun en yoğun olarak yaşandığı alışveriş destinasyonu olan Boyner, müşterilerine unutulmaz bir yeni yıl alışverişi deneyimi vadediyor.