BODRUM’UN EN GÜZEL KOYUNDA BÜYÜLEYİCİ BİR TATİL İÇİN CAPE BODRUM

Bodrum Yarımadası’nın en güzel lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum, tamamen yenilen mimarisiyle mavi ile yeşilin, sadelik ve zarafetle birleştiği büyüleyici bir tatil fırsatı sunuyor.

Bodrum’un en güzel koylarından Gündoğan’da yer alan Cape Bodrum, benzersiz konumu, masmavi plajı, denizin renklerini yansıtan cam dış yapısı ve 2018 Yaz sezonunda tamamen yenilenen iç mimarisi ile en keyifli yaz tatillerinin yeni adresi olmaya aday.

Uzaktan bakıldığında, çelik kirişleri, eğimli çatıları ve köprüleri ile deniz üzerindeki bir gemiyi andıran bir dış mimariye sahip Cape Bodrum, sonsuzluk havuzu ve denize doğru akan şelale mimarisi ile de büyülü bir dünyaya açılan bir kapı niteliğinde.

Her odası deniz manzaralı

Farklı kategorilerde ve çoğu özel havuzlu 110 odası bulunan Cape Bodrum’un en büyük özelliklerinden biri de tüm odaların deniz manzaralı olması. Panoramik Deniz Manzaralı Kartal Gözü Suit ise otelin en üst katında konumlanan ve 120 m²’lik en özel odası.  Bir kartal gözünden bakarcasına tüm manzarayı ayaklarınızın altında hissettiren benzeri olmayan bir konuma sahip süit, lüks ahşap ve beton bir dizayn ile beyaz ve doğal renklerde tonlara sahip.

Cape Bodrum, ayrıca dünya mutfaklarındaki alternatifli menü seçeneklerine sahip restoranı, özel fitness eğitmenleri eşliğindeki sportif faaliyetleri, yaz düğün organizasyonları ve eşsiz manzarasının yanı sıra hizmetleriyle de fark yaratarak bu yaz hayal ettiğiniz tatili sunuyor.

www.capebodrum.com