BODRUM’UN EN GÖZDE MEKANLARINDA ZUBİZU İLE YAZI GEÇİRİN

ZUBİZU yaz sezonunu açanlara Bodrum ayrıcalıklarını sunmaya başladı. Türkiye’nin en iyi restoranlarında yaygın kullanıma sahip olan ZUBİZU, Bodrum’un en favori mekanlarında 2,5 milyona varan üyesine indirim ve puan ayrıcalıkları sunuyor.

ZUBİZU üyelerinin tercihlerini yakından takip ederek onların seveceği ve kullanacağı tekliflerin oluşturulmasını sağlıyor. Yaz boyunca sadece şehrin yoğun temposundan kaçıp uzaklaşanlar değil uzun süre Bodrum’da tatil yapmayı tercih edenlerin de vazgeçilmez durağı Yalıkavak Marina oluyor.

ZUBİZU üyeleri Yalıkavak Bodrum’un gözde noktaları Günaydın Kebap & Steakhouse, Fenix, Zuma, Kitchenette, Sait ve Mezzaluna’da kampanya dönemlerinde anında indirim ve puan ayrıcalıklarından faydalanıyor. Doğumgününü Bodrum’da kutlamak isteyen üyelerini de hatırlayan ZUBİZU, üyelerine özel sadece doğumgünlerinde geçerli olmak üzere bu restoranlarda yüzde 25 indirim ayrıcalığı da sunuyor.

ZUBİZU üyeleri Bodrum tarzının lüksle buluştuğu yenilenen Maçakızı’nda Eylül sonuna kadar özel fiyatlarla konaklıyor.

Bozulmamış doğası ve kendine özel plajı ile İtalyan spesiyalleri ve Akdeniz’in lezzetli deniz ürünleri ile misafirlerini ağırlayan İl Riccio’da ZUBİZU üyeleri yaz sonuna kadar indirim ve puan ayrıcalıklarından faydalanıyor. 

ZUBİZU üyeleri Haziran sonuna kadar Bodrum havaalanına indikten sonra sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen GarentaDAY araç kiralama şirketinden yüzde 30 indirimle hizmet alabiliyor.