BODRUM’UN EN BÜYÜK PROJESİ OLACAK THE BO VIERA’NIN TANITIMI ÖZEL BİR LANSMAN GECESİ İLE YAPILDI

Besa Grup Farkıyla Bodrum’un En Büyük Projesi “The Bo Viera” Renkli Sürprizleri İle Unutulmaz Bir Lansman Gecesine İmza Attı

Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup’un Bodrum’daki ilk ve proje niteliği ile Bodrum’un en büyük ve sofistike gayrimenkul yatırımı,  The BO Viera’nın lansman gecesi gerçekleşti.

Ankara’nın en büyük yaşam merkezlerinden Panora AVM’de düzenlenen The BO Viera lansmanı renkli sürprizleri ile muhteşem bir geceye damgasını vurdu.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci

ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine Rolls Royce Motor Cars Marka Direktörü Hilal Aysal’ın yanı sıra iş, sanat ve cemiyet dünyasından Emine Ersan, Sarp-Eda Evliyagil, Adnan Beker, Aysel Akçay, Begüm Akış, Berkan Baykam, Selçuk Mungan, Canan Gökler, Damla-Etkin Perçiner, Dide-Barış Özçelik, Elif-Cem Duman, Ender-Bahadır Gültekin, Fatma Kiriş, Serkan Kosif, Gonca Güzeloğlu, Handan-Murat Akyol, Hande-Murat Erkütük, Hülya Topçuoğlu Kural-Faik Kural, İlknur Demir, Neslihan Aktepe, Nilüfer Şensöz, Ömer İçkale, Sinem Aydın, Tolga Çelik gibi isimler katıldı

Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan  Küçükbük Koyu’nda  hayata geçirilecek The BO Viera’nın lansman daveti keyifli anlara sahne olurken, proje sunduğu eşsiz gün batımı manzarası, adaların şöleni çağrıştıran doğası ve zamansız yatırım fırsatlarıyla davetlilerin büyük ilgisini çekti.

Bodrum’un benzersiz yaşam hayalinin gerçeğe dönüştüğü gecede Ukrayna’nın en ünlü gruplarından Ultramarine Girls Band  performansları ile geceye renk kattı. Erdem Kınay&Twins  ise sahne performansıyla kendisini dinleyen konuklara keyifli anlar yaşattı.

Rolls Royce’un da en yeni modellerini sunduğu geceye iş dünyası ve cemiyet hayatından yaklaşık 700 misafir katılarak büyük ilgi gösterdi. Biber Reçeli, Sushico ve Roko Dondurma’da eşsiz lezzetler hazırlayarak unutulmaz bir geceye imza atılmasını sağladı.

Bodrum’un en büyük projesi olacak The BO Viera ile tutkularınızın izinden gidin…

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme  ve işletme konusundaki tecrübesini Bodrum’a ve Türkiye’nin turizm gelişimine aktaran BESA Grup, The BO Viera projesi ile bulunduğu bölgede proje alanı büyüklüğü ve denize konumu açısından emsalsiz olması ile bir ilki gerçekleştiriyor.

The BO Viera,  mimari projesi onaylanmış ve inşaat ruhsatı alınmış, BESA Grup’a ait eşsiz bir arazi üzerinde, Bodrum’un en büyük projesi sıfatıyla yükseliyor. Bünyesinde villa, rezidanslar ve otel bulunan The BO Viera Bodrum’da hem benzersiz bir yaşam deneyimi, hem de yatırımcılar için doğru, güvenilir ve zamansız bir yatırım fırsatı yaratıyor.

-THE BO VIERA-

150 dönüm arazi üzerine inşa edilen The BO Viera; 330 adet villa ve rezidansı,7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı oteli The BO Vue – Curio a Collection by Hilton ile Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan  Küçükbük Koyu’nda  hayata geçiriliyor.

Yapılar, mimarinin doğal yapı ile bütünleştiği ve bölgenin endemik yapısına uygun peyzajın ön plana çıktığı, Bodrum günbatımını doğrudan seyreden yegane koyunda konumlanıyor. Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda. The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak.

Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Bu etapta; 54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans satışa sunulacak.

Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan

The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar  gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın  güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.

The BO Viera, Küçükbük Koyu’na damgasını vuran defne ağaçları, zeytin ağaçları, begonviller ve yaseminlerle bezenmiş Bodrumlu peyzajının yanı sıra Hilton grubunun üst segment oteli CURIO’yu The BO Vue CURIO a Collection by Hilton markası ve BESA Grup güvencesiyle Türkiye’ye getirecek.