BAYRAMI BAYRAM YAPAN ETKİNLİKLER OASİS’TE!

0

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, Kurban Bayramı yine dolu dolu geçecek. Bayram boyunca her gün gerçekleşecek etkinliklerle çocuklar eğlenceye doyacak. Oasis, ziyaretçilerine birbirinden güzel atölyeler, gösteriler ve showların yanı sıra sürpriz etkinlikler ile unutulmaz bir bayram programı sunacak.”

Bodrum’un vazgeçilmez yaşam merkezi Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Kurban Bayramı’nda ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak birbirinden güzel ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 11-12-13-14 Ağustos 2019 tarihlerinde, 15.00-19.00 saatleri arasında, Gösteri Meydanı ve Hurmalı Cadde’de gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar eğlenceye doyacak.

Bayramın birinci günü birbirinden keyifli ve yaratıcı atölyelerle başlayacak etkinlikler, gösteriler ve showlar ile devam edecek. Şehrin merkezinde ailelerin çocuklarıyla birlikte katılabileceği çocuk etkinlikleri içerisinde; kukla atölyesi, yüz boyama atölyesi, jonglör atölyesi, balon atölyesi, mangana atölyesi, okçuluk oyunu, aşık oyunu, maskot müzikali,  jonglör gösterisi, hulahop etkinliği, balon show, kukla show, korsan show, animasyon, maskotlar, tahta bacak ve sürpriz etkinlikler yer alacak.

Bodrum’un kalbinde her mevsim alışverişin en keyifli halinin yaşandığı Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin bünyesinde bulundurduğu seçkin markalarda da bayram indirimleri ziyaretçilere sunulacak.

Share.

Comments are closed.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys