‘BARBAROS RESERVE BODRUM RESIDENCES’ TANITIM PARTİSİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Sera Group’un yüzde 50 ortaklığının olduğu Peska Turizm Yatırım A.Ş.’nin Bodrum Yalıçiftlik’ deki 100 milyon dolarlık yatırımları Barbaros Reserve Residences‘ Gayrimenkul projesinin tanıtım partisi seçkin konuklar eşliğinde 16 Haziran Cumartesi günü projenin sahil ve plajında Barbaros Koyu’da gerçekleşti.

Günbatımı sahil partisi konseptinde planlanan partide davetliler Istanbul’dan bu davet için getirilen tüm Bebek Lucca ekibiyle özel lezzetler, DJ Murat Tokuz müzikleri ve Güntaç ve Orkestrası canlı performansıyla ağırlandı.

İnşaatı biten ve iç dekorasyon çalışmaları tamamlanarak yaz sonunda teslim edilecek Barbaros Reserve Rezidanslarının tanıtımı için gerçekleştirilen davette konuklara hem model evde özel bir karşılama hem de bayram tatilinde Lucca farkıyla unutulmaz bir gece yaşatıldı.  

Davete katılan Beste Yurttaş, Gülin Öngör, Emin Hitay, Derin Mermerci Aydın, Jülide Berkman, Şebnem Işık Ersoy gibi Bodrum’ a gelen cemiyet hayatının tanınmış isimleri Yalıçiftlik’ deki Barbaros Reserve Residences projesinin tanıtım partisinde bolca eğlendiler.

Bu yaz Bodrum’da yeni bir hayat başlıyor.  Yalıçiftlik’te toplam 100 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen iki projeden ilki olan Barbaros Reserve-Bodrum Residences projesi kalite ve lüksü bir arada sunan bir anlayışla 2018 yazında tamamlanıyor. Aynı grubun Barbaros koyundaki ikinci projesi olan Barbaros Valley projesinin ise inşaatına başlandı ve 2020 yazında sahiplerine teslim edilecek.

Bodrum Yalıçiftlik Mevkii’nde, eşsiz bir koya sahip olan Barbaros Reserve-Bodrum Residences; komple mobilya ve beyaz eşya donanımlı, hemen yanındaki Kempinski Barbaros Bay otelinin hizmetlerinden faydalanma ayrıcalığı olan 42 özel rezidans için 49 yıllığına devre tatil modeliyle sahip olma fırsatı sunuyor.

Peska Turizm ile Sera Group ortaklığının eseri olan Barbaros Reserve-Bodrum Residences’ın 50 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. Mimar Arif Suyabatmaz ve Hakan Demirel’in imzasını taşıyan 42 rezidanslık projede 340-740 metrekare arasında değişen 3+1-4+1 ve 5+1 süitler yer alıyor.

Akdeniz’ in 1 numaralı ve en tanınmış peyzaj mimarı İspanyol Fernando Caruncho ile çalışılan bu projede, Akdeniz ve Ege bitkileri ile yapılacak özel düzenlemeler sonucunda gezenler için cennet bahçelerinde dolaşma hissi yaratılmak isteniyor.

İSTENİRSE KİRALANABİLECEK

Dünyadaki tatil anlayışının değişmesiyle artık küçük otel odaları yerine   daha büyük, ev konforunda hizmet verilen ve daha uzun kalınabilecek odalar ve tesisler tercih ediliyor. Buradan yola çıkılarak Barbaros Reserve Residences projesi, denize 100 metre mesafede, hem ev hem de otel konforunda hizmet verilecek 42 rezidans olarak 37 bin metrekare arazi üzerine tasarlandı. Projenin ayrıca 600 metre uzunluğunda özel Barbaros plajı ve koyu bulunuyor. Kullanılmayan zamanlarda otel hizmetleriyle kiralanabilecek ve böylece gidilmeyen zamanlar da değerlendirilebilecek. Projedeki ana tema bavulunuzu alın, gelin!

KEMPİNSKİ HİZMETLERİ ALINACAK

Barbaros Reserve-Bodrum Residences, Yalıçiftlik Mevkii’nde Kempinski Barbaros Bay Oteli’nin yanında yer alıyor. Rezidans sahipleri; 6 bin metrekare’lik spa, Kids Club, 6 adet restaurant gibi otel hizmetlerini de kullanabilecek. Ayrıca özel tekne, Bodrum Marina’ya deniz shuttle, havalimanı karşılama hizmetleri gibi ekstra servislerden yararlanılabilecek.