ATELIER REBUL’DEN GERÇEK BİR USTALIK ESERİ: COLOGNE ABSOLUE

Koku uzmanlığıyla fark yaratan Atelier Rebul, gerçek bir ustalık eseri Cologne Absolue koleksiyonu ile sizi Doğu’nun büyüleyici oryantal dünyasına götürmeye hazır.  Odun ve baharatların gizemli notaları, tıpkı bir parfüm gibi teninizde uzun süre kalacak…

Atelier Rebul Cologne Absolue Oud Noir

Atelier Rebul Cologne Absolue Oud Noir kokusunun yolculuğu Doğu’nun değerli sembolü ud ile başlıyor. Sandal ağaçlarında oluşan koyu, reçineli öz sıvıdan yapılan ve ‘sıvı altın’ adı da verilen ud yağı sizi mistik ve şehvetli bir deneyimle buluşturmaya hazır. Değerli odunsu ve kehribar notalarla duyuları canlandıran bu yoğun koku, üst notalarında sıcak safran, mistik kimyon ve bergamotu ağırlıyor.

Atelier Rebul Cologne Absolue Cardamom Oud 

Atelier Rebul Cologne Absolue Cardamom Oud, açılışını kakule, tütsü ve paçuli notaları ile yapıyor.  Tütün yaprakları ve yosun ile derinleşen bu koku, gül ağacı ve tütsü ile ciltte zarif bir iz bırakıyor. Dumansı kokularla birleşen ılık notalar, sizi ve çevrenizdekileri şaşırtmaya hazır.

Atelier Rebul Cologne Absolue Incense Vetiver

İşlenmiş ağaçlarla büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan bu esrarengiz koku; sedir ağacı, paçuli, tütsü ve ölmez otu etrafında şekilleniyor. Kalbine can veren bembeyaz zambak, yasemin, gül ve mistik kırmızı karanfillerle donatılan bu tasarım, karanlık atmosferi ve topraksı kokusuyla sizinle özel bir bağ kuracak.

Atelier Rebul Cologne Absolue Patchouli D’Or

Atelier Rebul Cologne Absolue Patchouli D’or sadece bir paçuli kokusu değil, aynı zamanda oryantal bir çiçek buketi… Karanlık odunsu notalar ile yasemin, gül gibi parlak çiçeklerin harmanı olan bu koku, ud ve paçuliye yani en karanlık ve en değerli odunsu notalara sahip.

Atelier Rebul Cologne Absolue Oud Noir Fiyat (100 ml): 300 TL

Atelier Rebul Cologne Absolue Cardamom Oud Fiyat (100 ml): 300 TL

Atelier Rebul Cologne Absolue Incense Vetiver Fiyat (100 ml): 300 TL

Atelier Rebul Cologne Absolue Patchouli D’Or Fiyat (100 ml): 300 TL

www.atelierrebul.com.tr

instagram.com/atelierrebulturkiye