ATELIER REBUL İLE EVDE MİS GİBİ BAHAR ESİNTİSİ

Koku uzmanlığı ile fark yaratan ve yaşam alanlarına benzersiz bir imza atan Atelier Rebul, baharı evinize taşıyor. Home Exclusive ve My Home koleksiyonlarında yer alan çubuklu oda kokuları ve mumlarla evin her köşesine ayrı bir nefes katan marka, sadece küçük bir dokunuşla ihtiyacınız olan yeniliği hissetmenizi sağlıyor.

Atelier Rebul Home Exclusive koleksiyonunda yer alan ve baharın olmazsa olmaz taze çiçeklerini evlere taşıyan Flower Fusion, mum ve çubuklu oda kokusu alternatifleriyle sizi bekliyor. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş, adeta misk etkisi altında bir çiçek buketi kokusu sunan bu özel koku benzersiz bir deneyim yaşatmaya aday.

Atelier Rebul My Home koleksiyonunda yer alan Mandalina ve Yasemin de evinize erken bir yaz sunuyor. Bodrum mandalinalarının taze ve ferah kokusunu evinize taşıyacak Atelier Rebul Mandalina mum, çubuklu oda kokusu ve tüm kültürlerde aşkın kokusu olarak adlandırılan egzotik güzelliğin, gizemin, romantizmin çiçeği olarak bilinen yaseminin hayat bulduğu Atelier Rebul Yasemin çubuklu oda kokusu ve mum ile evinizde tazeliği hissetmeye hazır mısınız?

Özel tasarlanmış ambalajları ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yapacak olan bu benzersiz koleksiyonların kokuları, evinizin atmosferini uzun süre etkisi altına alacak.