AKIL VE ŞIKLIK BU SAATLERDE VÜCUT BULUYOR

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat’in sunduğu akıllı saatler, estetik tasarımlarıyla saat tutkunlarını cezbederken, her ihtiyacınıza yanıt veren teknolojik özellikleriyle de hayata kolaylık katıyor.

Günümüzün hızla değişen teknolojisi, saatlere de yansıyor. Saatler artık sadece zamanı göstermeye değil, nabız ölçmeden, ödeme yapmaya kadar her ihtiyacımıza yetişiyor. Piyasaya ilk çıktığı zamanlarda “akıllı saat” denildiğinde herkesin aklına aynı tip modeller geliyordu. Oysa şimdi durum değişti! Akıllı saat kavramını adeta yeniden yazan “trend akıllı saatler” zengin koleksiyonları, farklı modelleriyle hem saatine hem de şıklığına önem verenlere hitap ediyor. Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat koleksiyonlarda yer alan akıllı saatler, teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt verirken şıklıklarını da tamamlıyor.

Fossil, Michael Kors, Emporio Armani, Diesel’in Saat&Saat farkıyla sunulan 5. jenerasyon akıllı saat koleksiyonlarındaki modeller; Wear OS by Google, Android 6.0+ (Go sürümü hariç) ve iOS 10.0+ sürümünü kullanan telefonlarla uyumlu… Bluetooth(R) özellikli, dokunmatik akıllı saatler; metin, e-posta, sosyal medya, uygulama, çalar saat, takvim uyarılarını bildirim olarak alabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca bütün modellerin nabız ve aktivite takibi, GPS, hızlı şarj, Google Pay ™ ile ödeme yapabilme özelliği de bulunuyor.

Emporio Armani Connected’ın en yeni akıllı saat modellerinin yer aldığı Matteo koleksiyonu şıklığıyla erkekleri kendine çekerken akıllı bir saatte ihtiyaç duyulan tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Koleksiyonda yer alan siyah çelik bilezikli model, bu cazibeli rengi yalınlığın gücüyle buluşturuyor. Siyah silikon kayışlı modellerde ise çeliğin ve renklerin gücü göze çarpıyor. Bir modelde saatin kayışı çelik bir yüzeyle buluşurken diğer modellerde ise turuncu ve mavi renkler tasarıma eşsiz bir görüntü katıyor.

Michael Kors Connected, Lexington serisinde en şık tasarımlarını teknolojiyle harmanlıyor. Zarafetiyle göz alan Lexington, altın, gümüş ve rose gold olmak üzere üç rengi barındıran bileziğiyle farklı tarzını ortaya koyuyor. Gümüş renkli bileziğe sahip model ise klasik tasarımları ve sadeliği seven kadınların gözbebeği oluyor. Michael Kors Connected Bradshaw serisi ise yalınlığın gücünü teknolojik akılla buluşturuyor. Altın ve pembe altın olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Bradshaw, hayatın hızına yetişmek isteyen kadınların vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Fossil Connected, farklı tarzlara sahip ama teknolojiden vazgeçemeyen erkeklerin ihtiyacına aynı serisi ile yanıt veriyor. The Carlyle HR serisinde klasik, spor ya da spor-şık tarza sahip erkeklerin aradığı modeller mevcut. Siyah silikon kayışın siyah çelik kasayla buluştuğu model, sportif duruşuna rağmen şıklıktan ödün vermiyor. Füme çelik model ise güçlü duruşuyla erkekleri cezbediyor. Kahverengi kayışıyla son derece klasik bir görüntüye bürünen model ise aklıyla şaşırtıyor.

Diesel Connected Axial serisi ile asi ruhundan ödün vermeden teknolojiye uyum sağlıyor. Özgün ve çarpıcı tasarımıyla moda markası köklerine selam duran Diesel Connected Axial serisi,  çelik perçinlerle çerçevelenmiş kadranıyla zamanın sonsuzluğunu yansıtıyor. Tekstil kayışlı model jeanlerle eşsiz bir uyum sergilerken; perçin detaylı siyah deri kayışlı model ise cazibesiyle baş döndürüyor. Siyah çelik model ise ne stilinden ne de özgürlüğünden vazgeçmeyen erkeklerin vazgeçilmezi oluyor.

Birbirinden şık ve fonksiyonel akıllı saatleri tüm Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.