30 saniyede hijyen sağlamak için Domol Hijyen Spreyi!

Hangimiz içimiz rahat bir şekilde kalabalıkların yoğun olarak kullandığı tuvaletleri kullanabiliyor? Ya da hangimiz çocuklarımızın toplu yaşam alanlarındaki tuvaletleri kullanmasından çekinmiyor? Sadece Rossmann Mağazaları’nda satılan Domol Hijyen Spreyi, milyonlarca kadının çantasının ayrılmaz parçası haline geldiyse nedeni bu.

Anti bakteriyel Domol Hijyen Spreyini klozet kenarlarına, kapı kollarına, merdiven tırabzanlarına, elektrik düğmelerine, çöp kovalarının kenarına ya da sizi enfeksiyonel anlamda tedirgin eden her eşya ya da yüzeye sıkabiliyorsunuz ve 30 saniye içinde hijyen sağlıyorsunuz.

Kalabalık arttıkça bakteriler artıyor

Özellikle otobüs, metrobüs, asansörler, AVM’ler, hastaneler, halka açık umumi tuvaletlerde kalabalıklar arttıkça, hastalık yapıcı mikroorganizmaların bulaşma hızı da aynı oranda artıyor. Kamuya açık alanlarda dokunulan her yüzey, görünmeyen hastalık kaynakları için iyi bir yaşam alanı. Gözle görülmeyen bu bakteri ve mikroplar tüm yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit edebiliyor.

Dünyada her 10 hastalıktan 8’inin bakteri, mikrop kaynaklı olduğu düşünülürse tek yapılması gereken hijyen spreyini istenilen yüzeye sıkıp, 30 saniye beklemek ve

yüzey kuruduktan sonra güvenle hayatımıza devam edebilmek…

Domol Hijyen Spreyi
100 ml (seyahat boyu) fiyatı 6,99TL

250 ml. fiyatı 12.99 TL

Rossmann Hakkında;

Gerçek bir hikaye…

Drogeriemarkt konseptiyle müşterilerine hizmet sunan Rossmann, 1972 yılında Dirk Rossmann tarafından Almanya’da kuruldu. Kuruluşundan itibaren büyüme stratejisini sürdüren; açtığı yeni mağazaların yanı sıra başka şirketleri de bünyesine katarak bu stratejisini destekleyen Rossmann istikrarlı büyümesi ile Almanya’nın perakende devlerinden biri haline geldi.

Almanya dışında ilk mağazasını 1992 yılında Polonya’da açan Rossmann’ın bugün Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk ve Türkiye’de toplam 5.000’in üzerinde mağazası ve toplam 47.000’in üzerinde üzerinde çalışanı bulunuyor.

Türkiye’ye 2009 yılında yatırım yapma kararı alan Rossmann’ın halihazırda Türkiye’de 100 mağazası bulunuyor. Çeşitli şehirlerin merkezlerini hedef alarak mağazalaşma sürecine devam eden Rossmann, 800’den fazla çalışanı ile büyümesini hızla sürdürüyor.

Kendine özgü Drogeriemarkt (Kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi) konseptiyle dikkat çeken Rossmann, mağazalarında cilt ve vücut bakımı (geniş organik ve vegan serileri dahil), ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorileri mevcut.

Tanınmış marka ve ürünlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Rossmann’ın, Rossmann Kalite Markaları olarak tanımladığı, kendisine ait 40 civarında markası ve bu markalara bağlı 3000 civarında ürünü mevcuttur. Bu ürünler üstün kalitelerinin yanı sıra çok uygun fiyatlarıyla da tüketicinin dikkatini çekiyor. Rossmann Kalite Markaları dışında Türkiye’de uluslararası, ulusal ve yerel olmak üzere 150’e yakın farklı tedarikçiden temin edilen 12.000 çeşit ürünü de mağazaların da uygun fiyatlarıyla tüketicilere sunuyor.