SONY’NİN TAŞINABİLİR KABLOSUZ HOPARLÖRLERİYLE YAZIN DA MÜZİK HER YERDE YANINIZDA

 

Sony’nin Bluetooth® özellikli taşınabilir kablosuz hoparlörleriyle yaz aylarında siz neredeyseniz müziğiniz de yanınızda. 24 saatlik süper uzun pil ömrüne sahip SRS-XB3, EXTRA BASS™ özelliği ve suya dayanıklı yapısıyla müzik konforunuzu zenginleştirirken küp şeklindeki kompakt ve hafif yapısıyla olağanüstü ses çıkışı sağlayan SRS-X11, müziğinizi her yere taşımanızı sağlıyor.

Yaz aylarında hepimiz daha çok dışarıda vakit geçirmeyi tercih ediyoruz. Bir yandan da müzik keyfimiz kesilmeden sürsün istiyoruz. Yaşantımızın her anına eşlik eden akıllı cihazlarımız ise müzik keyfimizi de kapsayan eğlendirici araçlara dönüşüyor. Birçok alanda olduğu gibi, son yıllarda ses teknolojilerindeki hızlı gelişme kendini en iyi şekilde taşınabilir hoparlörlerde gösteriyor. Bu yenilikçi ürünler sayesinde müzik keyfini istediğimiz yerde ve anda sürdürebiliyoruz.

SRS-XB3 suya dayanıklılık ve 24 saatlik uzun pil ömrü sunuyor

Sunduğu her üründe kullanıcıları üstün bir ses kalitesiyle buluşturan Sony’nin Bluetooth® Özellikli Taşınabilir Kablosuz Hoparlörleri kişiliğinizi yansıtacak renklerle size her zaman en iyi şekilde uyum sağlayacak. EXTRA BASS™  teknolojisi sayesinde tek tuşla basları güçlendirerek inanılmaz derinliğe sahip sesler üreten SRS-XB3, tek şarjla 24 saatlik süper uzun bir pil ömrü sunuyor. SRS-XB3, suya dayanıklı yapısıyla[1] özellikle deniz ve havuz kenarında geçen yaz günlerinize, uzun partilerinize rahatlıkla eşlik edecek ve şarkılarınız her yerde sizinle olacak.

Stereo mini jak girişinin yanında Bluetooth ve NFC teknolojisi ile uzaktan bağlantı sağlayabilen ve 930 gram ağırlığındaki SRS-XB3, kompakt ve taşınabilir tasarımı sayesinde, keyfinize ve mekâna göre dik ya da yan durabiliyor. SRS-XB3, siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renk seçenekleriyle müzik severlerle buluşuyor.

Kompakt tasarıma sahip SRS-X11 ses kalitesiyle şaşırtıyor

Yalnızca 215 gram ağırlığındaki SRS-X11 ise küp şeklindeki kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. Küçük boyutlarına rağmen 10 Watt’lık güçlü, üstün bir ses kalitesi ve bas derinliği sunan SRS-X11, Bluetooth ve NFC teknolojileriyle kesintisiz ve kablosuz bir müzik akışı sağlıyor. 12 saatlik uzun pil ömrüyle ve taşınabilir boyutlarıyla SRS-X11, şarkılarınızı kaliteli seslerle her yerde dinlemenizi garanti ediyor. SRS-X11’in siyah, mavi, pembe ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Dâhili mikrofonlara sahip iki hoparlör, dilerseniz “eller serbest” modunda telefon görüşmelerine de imkân veriyor. Ayrıca, dikkat çeken tasarımlarıyla ortamınıza zarafet katacak şekilde tasarlanan hoparlörlerden iki tanesi yan yana geldiğinde, ses gücünü iki katına çıkarabilir hatta hoparlörleri uygun bir şekilde konumlayarak stereo ses elde edebilirsiniz.

[1] IPX5 (Su püskürmesine karşı koruma derecesi): Sistem yaklaşık 3 metre mesafeden, 3 dakikadan uzun süre boyunca iç çapı 6,3 mm olan bir püskürtme ucu kullanılarak her yönden püskürtülen yaklaşık 12,5 L/dk hacmindeki suya doğrudan maruz bırakılarak test edilmiş ve bu testten sonra işlevselliğini korumuştur. Suya dayanıklılık performansı özelliklerinin geçerli olduğu sıvılar: tatlı su, musluk suyu, ter. Yukarıdakilerin dışındaki sıvılar için geçerli değildir (sabunlu su, havuz suyu, deniz suyu vs.).