YENİ TEFAL KÖPÜKLÜM İLE “MUHABBETİ KÖPÜRTÜN”

0

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle “İyi ki varsın” dedirten TEFAL’in, yeni yarı otomatik Türk kahve makinesi KÖPÜKLÜM, Türk damak tadına uygun lezzetli kahveleriyle tüm köpüklü sohbetlerinize eşlik edecek. TEFAL KÖPÜKLÜM, közde pişirme özelliği ile Türk kahvesi keyfini bir adım öteye taşıyacak.

Türk kahvesinin, kahve tutkunlarının kalbindeki yeri bambaşkadır… Kahve kimi zaman dostluğu, kimi zaman koyu sohbetleri, kimi zaman ise aşkı simgeler.  “İyi ki varsın” dediğiniz her anda yanınızda olan EFAL, en koyu muhabbetlere lezzet katmak, iş yerindeki molaları daha zevkli hale getirmek, tüm ailenin bir arada olduğu akşamları renklendirmek ve pazar kahvaltısını son bir dokunuş ile taçlandırmak isteyenlere yeni TEFAL KÖPÜKLÜM’ü sunuyor.  Bol köpük vaadiyle kahve keyfinize keyif katacak TEFAL KÖPÜKLÜM’ün közde pişirme özelliği sayesinde, közde ağır ağır pişirmenin verdiği ekstra lezzetin tadına varacaksınız.

TEFAL KÖPÜKLÜM, tek seferde 4 fincana kadar pişirme özelliği ile bir yandan zamandan tasarruf ederken, bir yandan da sohbetin tadını çıkarmanızı sağlayacak. Ergonomik tasarımlı çift taraflı cezve ağzı ise rahat bir kullanım sunacak. Kırmızı, siyah, mürdüm ve beyaz renkli tasarımıyla göz alan TEFAL KÖPÜKLÜM, hem lezzetiyle damağınıza, hem de şıklığı ile gözünüze hitap edecek.

“Tefal Köpüklüm ile Muhabbeti Köpürtün!”

Share.

Comments are closed.