STARBUCKS’TAN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL LEZZETLER!

0

Starbucks’tan Sevgililer Gününe Özel Lezzetler! Starbucks’tan Berry Kiss Hot Chocolate lezzetinde 14 Şubat!

Starbucks Sevgililer Günü’ne özel muhteşem lezzetlerini hazırladı. Aşkını romantik bir şekilde ifade etmek isteyenler için, Starbucks’ın yeni Berry Kiss Hot Chocolate, Çilekli ve Vanilyalı Cheesecake lezzetleri ile en tatlı sevgililer gününü yaşayabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde aşkınıza biraz lezzet katmaya ne dersiniz? Starbucks, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı Berry Kiss Hot Chocolate ile sıcak çikolatanın çilekli meyve karışımı ve karamel şurubuyla harmanlanarak üstüne serpiştirilen böğürtlen tozuyla görsel şölen yaşatıyor. Berry Kiss Hot Chocolate 10-18 Şubat tarihleri arasında tüm Starbucks mağazalarında olacak…

Yılın en romantik gününde sevdiğine hediye arayışa girenler için Starbucks, Sevgililer Günü’ne özel kalpli Merch’leriyle ideal hediye alternatifleri arasında yerini alıyor.


Starbucks Cheesecake ile ne tatlı ay Şubat…

Starbucks, Şubat ayına özel Çilekli ve Vanilyalı Cheesecake’leri ile en tatlı ayı yaşatıyor. Food Kategorisine eklenen bu 2 özel tat Antep fıstığı, kuru çilek ve kuru gül yapraklarıyla lezzetini tamamlıyor. Alternatif atıştırma sevenler için ise Grab&Go, sevilen marshmallow tadıyla kasa önünde yerini alıyor.

 

 

Share.

Comments are closed.