SONSUZA DEK GENÇ: NIKKI BEACH GLOBAL 20. YILINI KUTLUYOR

0

Dünyanın dört bir yanında 14 farklı noktada yer alan ilk ve özgün lüks beach club konseptinin yaratıcısı ve çok yönlü lüks konaklama şirketi

Nikki Beach Global, 20’nci yılını kutluyor. 

Nikki Beach, 1998 yılında Miami Beach’te deniz kıyısında sakin bir bahçede yolculuğuna başladı. Jack Penrod ve eşi Lucia Penrod, henüz 18 yaşındayken trafik kazasında kaybettikleri kızları Nicole Penrod’un anısına Zen tarzı güzel çiçeklerle bezeli bir kelebek bahçesi oluşturdu. Küçük bir kafeye de ev sahipliği yapan bu bahçeye Nicole’un anısına Café Nikki adı verildi. Buraya uğrayan konuklar, bir başkasına bilgi verdi ve böylece markanın “Sadece En İyi Arkadaşlarına Anlat” mantrası oluştu.

Ünlüler Café Nikki’ye gelmeye başladılar ve enerjisine aşık oldular. Café Nikki’nin başarısıyla, plaj alanına doğal bir genişleme oldu ve böylece Nikki Plajı doğdu. Penrod ailesinin taahhüdü olan “Hayatı Kutlamak” ve markanın sloganı “Hayatın Kutlanması” şirketin misyonu ve amacını oluşturdu.

Marka, Beach Club bölümü, Hotels & Resorts bölümü ve yaşam tarzı & moda bölümü dahil olmak üzere üç iş koluyla büyüme eğilimindedir. Nikki Beach, başarının büyük bölümünü, tüm şirket çalışanlarının benimsediği sıkı temel değerlere ve net bir kimliğe bağlıyor.

Nikki Beach Global’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Jack Penrod, “Biz Nikki Beach’i yaşıyor ve soluyoruz; yaşam tarzımızın bir parçası ve kurumdaki kilit oyuncular için de öyle. Markamızın bir parçası olan herkes amacımızı ve misyonumuzu anlıyor. Bu başarımızın ardında, dünya genelindeki ekiplerimiz ve sadık müşterilerimiz bulunmaktadır. Bu 20 yıllık dönüm noktası, kutlamaktan mutluluk duyduğumuz çok önemli bir fırsat ” şeklinde konuştu.

Nikki Beach, 20’nci yılını kutlamak amacıyla Mayıs ayındaki Cannes Uluslararası Film Festivali’nde özel bir etkinlik düzenleyecek. Nikki Beach, 17 yıldır Fransa’nın Cannes şehrinde, Boulevard de la Croisette’de 12 gün süren beach house pop-up etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Bu süre içinde konuklar okyanus kıyısında markanın üzerine inşa edildiği 6 temel elementi olan benzersiz müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanatın keyfini çıkarıyorlar. 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü gerçekleşecek olan 20’nci yıl kutlama gecesi yemek daveti, Jack ve Lucia Penrod’un ev sahipliğinde düzenlenecek bir kokteyl partisi ile devam edecek. Nikki Beach imzasını taşıyan eğlencesi ve yüksek gastronomi deneyimi ile özel bir gece olacak.

Nikki Beach Cannes, Nicole Kidman, Keith Urban, Robert De Niro, Morgan Freeman, Colin Farrell, Michael Douglas, Julianne Moore, Scarlett Johansson, Ryan Gosling, Blake Lively, Pharrell, Jake Gyllenhaal, Usher, Michelle Williams, Jude Law, Tilda Swinton, Naomi Watts, Orlando Bloom, Penelope Cruz, Harrison Ford ve Eva Longoria gibi önemli misafirleriyle her Mayıs çok değerli bir buluşma noktası oluyor.

Cannes’daki kutlamanın ardından, dünyanın her bir noktasındaki Nikki Beach mekanları, Nikki Beach’in müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat olmak üzere altı temel öğesini barındıran 20’nci yıl etkinliğine ev sahipliği yapacak, Katılımcılar muhteşem bir kutlamanın tadını çıkaracaklar.  

Markanın, 20 yıllık öyküsünün ilham kaynağı olan rüya kapanı, kuruluşundan bu yana Nikki Beach için ikonik bir sembol olmuştur ve tüm mekanlarında ve markalaşma çalışmalarında yer almaktadır. Nikki Beach için rüya kapanı, pozitifliği ve iyi düşleri temsil ediyor. Bu, Jack ve Lucia Penrod’un dünya ekibine öğrettiği felsefelerden biri; ‘’her sabah heyecan duyarak uyanın çünkü hayat kutlanması gereken bir hediyedir’’ . Nikki Beach için hiçbir rüya çok büyük değildir.

Nikki Beach CEO’su Lucia Penrod “Konuklarımızın ortak bir özelliği var; bu da markamızı anlamaları. Bizimle yemek yiyorlar, bizimle dans ediyorlar ve bizimle “Hayatı Kutluyorlar”.  Konuklarımız Nikki Beach’te güzel anılar biriktiriyorlar ve bu hatıraların bir parçasını beraberlerinde götürmek istiyorlar. Buna olanak verecek 20. yılımız anısına, özel lifestyle ürünler yarattık” diyor.

Nikki Beach ev kokusu koleksiyonu ve Assouline yayınevi tarafından  yayına hazırlanan 20.Yıl Özel kitabın lansmanını yapıyor

Nikki Beach’in 20.yılına özel Masa Üstü Kitabı

Nikki Beach, 20. yılını kutlama amacıyla Assouline yayınevi ile özel bir kitap için işbirliği yaptı. Jack ve Lucia Penrod’un önsözünü içeren 264 sayfalık kitap, Forbes lüks yaşam yazarı Jim Dobson tarafından kaleme alındı. Kapakta, ‘’Hayatı Kutla’’ sloganının yanı sıra Nikki Beach ailesi için özel bir anlam taşıyan destansı (teepee) kızıl derili çadırı yer almaktadır. Nikki Beach’in logosu olan kızılderili çadırı, kendimizle barışık ve Toprak Anaya yakın olmak için bir hatırlatmadır.  Nisan ayında hazır olacak olan kitap, markanın ayrıntılı hikayesini, özel anekdotları ve son 20 yılın güzel karelerini içeriyor.

Nikki Beach’te mükkemmel bir plaj günü kokusu ve hatıraları

Nikki Beach ayrıca bir oda spreyi ve oda kokularından oluşan kendi ev parfüm koleksiyonunu geliştirmek için 12.29 ile işbirliği yaptı. Nikki Beach kokusuna, markanın en popüler beach club lokasyonlarından biri olan “Saint Tropez” ismi verildi. 12.29’dan Dawn Goldworm, özel olarak yarattığı Saint Tropez” kokusunu “sulu liçi meyvesi ve ıslak kavun dokunuşları ile mükemmel bir plaj günü gibi parlak; yasemin ve yumuşacık misk kokusuyla birlikte mavi bir gökyüzü gibi taptaze; kehribar (amber) ve kremsi vanilya ile güneşin dokunduğu bir cilt gibi seksi” şeklinde tanımlıyor. Nikki Beach’in konukları, artık mükemmel bir plaj gününün güzel kokusunun hatırasını ve Nikki Beach deneyimini gittikleri her yere taşıyabilirler.

Yeni tasarlanmış bir web sitesi olan www.nikkibeach.com, 20’nci kuruluş yılında hizmete girecek. Nikki Beach müşterileri ilk kez, tesise adım atmadan önce alışverişlerini yapabilecekler. Montce Swim, Luli Fama ve Carmen Sol’un tarzlarını içeren ürünler, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar tarafından plaj gereksinimlerini karşılayacak şekilde özenle yaratıldı.  Www.ShopNikkiBeach.com sitesi ayrıca daha butik markaların tasarımlarını sergilemeleri için global bir platform sağlayacak. Web sitesi, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe ve Arapça  dahil olmak üzere birçok dilde yayınlanacak.

Assouline kitap ve oda spreyi & oda kokuları Nikki Beach’in dünya genelindeki butiklerinde ve Nisan ayından itibaren www.nikkibeach.com adresinde satışa sunulacak.

Nikki Beach Global’den 20.yıla özel şarkı: Forever Young

Duyulara hitap eden ve sonsuz anılar yaratan bir diğer Nikki Beach öğesi ise müziktir. Markanın 20 yıllık temasına uygun olarak “Forever Young” isimli özgün bir şarkı yayınlandı. Şarkının neşeli, mutlu teması Nikki Beach’in çok rağbet gören müzik kültürüyle uyum halinde. Şarkıda, çocuklar gibi içinden geldiği gibi eğlen, kalbinden geçen şarkıyı söyle, şanslı yıldızına inan ve hayallerinin peşinden git gibi Nikki’nin eğlenceli ruhunu ve mottosunu yansıtan sözlere yer verildi.

Şarkıyı dinlemek için Link:  https://soundcloud.com/philippeparis/forever-young-by-patris-gero-and-philippe-paris

Forever Young

Hey, we used to be kids

And we knew, we knew, we knew what fun really means

Hey, just think about it

Don’t you know, donʼt you know, donʼt you know you still like candy

Oh ah, oh ah, won’t you get up now

Don’t be ashamed of yourself

Oh ah, oh ah, and sing and sing and sing what we’ve got in our heart

Forever Young

Run like a yo-yo

Jump like a hero

Smile ’till tomorrow

Forever Young

Couplet 2:

Hey, don’t stop the magic

And believe, and believe and believe in your lucky star

Hey, feel free to shout it

Yes you are, yes you are, yes you are a special someone

Oh ah, oh ah, love is around us

Don’t stop living the dream

Oh ah, oh ah, it’s now take a ride, take a place, take a boat to the Nikki

 

Share.

Comments are closed.