SARELLE DUO İLE İKİ ENFES LEZZET TEK KAVANOZDA

Yüzde yüz doğal içeriği ile Sarelle Duo iki enfes Sarelle lezzetini tek kavanozda buluşturuyor. İçeriğindeki kakao, fındık ve sütün eşsiz uyumu ile damaklarda benzersiz bir tat bırakırken, kakao ve sütün iki renkli görüntüsüyle de çocukların ilgisini çekiyor.

Büyük küçük herkesin keyifle tükettiği Sarelle, Sarelle Duo ile lezzeti ikiye katlıyor. Yoğun kıvamı, benzersiz lezzeti ve farklı görüntüsüyle özellikle çocukların hayır diyemediği Sarelle Duo, kakao, fındık ve süt lezzetini bir arada tercih edenlerin vazgeçilmezi…

Sarelle Duo, sadece kahvaltıda değil, günün her anında yeniyor. Üstelik hem simit, pişi, pide gibi yerel lezzetlerin hem de grisini, waffle veya meyvenin yanında çok iyi gidiyor. Cam kavanozunun içinden kaşık kaşık yemenin de tadı bir başka oluyor. Sarelle severler diledikleri her yerde ve her an, bu lezzet dolu keyfin tadını çıkarıyor.

2016-2017’nin Superbrand’i seçilen Sarelle’nin hiçbir çeşidinde içinde trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler, sentetik aroma ve glukoz şurubu bulunmuyor.