RITA ORA TURNE YORGUNLUĞUNU THE BODRUM EDITION’DA ATIYOR

0

Şarkıcı ve Oyuncu Rita Ora, kız kardeşi Elena Ora ile birlikte Phoenix albümünün dünya turunun yorgunluğunu Bodrum’um turkuaz koyu, Tilkicik’de bulunan The Bodrum EDITION’da atıyor.

Phoenix albümünün dünya turu kapsamında 45 konser veren dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Rita Ora lüks bir inziva için Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan The Bodrum EDITION’ı seçti.

Seyahatlerinin özel anlarını Instagram’a taşıyan Rita Ora ve kız kardeşi Elena bol bol paylaşım yaptı.

Rita Ora Instagram hesabında geceliği 14.000 Euro olan Villa’nın bahçesinden fotoğrafını paylaştı.

Rita Ora ve kız kardeşi Elena bu sezon the Bodrum EDITION’I tercih eden, aralarında Kate Moss’un kız kardeşi Lottie Moss, Cressida Bonas, ünlü DJ Benji B, Bob Geldof’un kızı Pixie Geldof, Nick Grimshaw and modacı Henry Holland, Nathalie Kelley gibi isimlerin yer aldığı VIP misafir listesine dâhil oldu.

The Villa at The Bodrum EDITION – Ana Özellikler/Notlar:

  • Geceliği 14 000 Euro’dan itibaren
  • Ege denizi manzaralı 4 yatak odası
  • 3 katlı bir alana yayılmış, özel havuzu ve bahçesi, iki oturma odası, giyinme alanı, yemek odası ve mutfağın yanı sıra bir hizmetçi ve şoför odası bulunmaktadır.
  • Villa’nın ayrıca kendine özel bir Sauna ve Hamam’I bulunuyor.

RITA ORA INSTAGRAM: www.instagram.com/ritaora | www.instagram.com/elenaora

 

Share.

Comments are closed.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys