METRO TÜRKİYE BODRUM YARIMADASINDAKİ ÖZEL YATLARA ONLİNE SİPARİŞ HİZMETİ BAŞLATTI

METRO TÜRKİYE’DEN MARİNA SEVKİYATI İLE KESİNTİSİZ MAVİ YOLCULUK!

Tam 30 yıldır sağlıklı ve güvenilir alışverişin adresi olan Metro Türkiye, 2015 yılında başlattığı marina sevkiyatı hizmetine Temmuz itibariyle Bodrum yarımadasında yer alan tüm iskele ve marinalardaki özel yatlara online sipariş hizmeti sunarak devam ediyor. Normalleşme döneminde aldığı yüksek hijyen önlemleri ile özel yat kullanıcılarına www.metroyatservis.com  üzerinden 5.000’den fazla ürün çeşidi için tek tıkla sipariş imkanı sunan Metro Türkiye, teslimatları 24 saat içerisinde sağlarken ek bir hizmet ücreti de almıyor.  

9 Temmuz 2020 – Normalleşme dönemine geçişle birlikte tatil hazırlıkları hız kazandı. Hem deniz severlerin en büyük tutkusu olan, hem de yeni normalde tatilcilerin daha fazla tercih etmeye başladığı tekne ve yat seyahatlerine ilgi giderek artıyor. Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı 1990 yılından günümüze güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Metro Türkiye, tekne ve yat seyahatlerine özel marina sevkiyatı hizmetini geliştirdi. Bu kapsamda Metro Türkiye Bodrum yarımadasındaki tüm iskele ve marinalardaki yatlara yönelik online sipariş sistemini hayata geçirdiğini duyurdu. Özel yatlarda seyahat eden müşterilerine www.metroyatservis.com sitesi aracılığıyla tek tıkla sipariş imkânı sunan Metro Türkiye, 5.000’den fazla ürünü fiyat farkı ve teslimat ücreti olmadan 24 saat içerisinde ulaştırıyor.

Gıda ve gıda dışı kategoride 5.000’den fazla ürün çeşitliliği

Metro Türkiye,  yat müşterilerine özel gıda ve gıda dışı kategorilerinde 5.000’den fazla ürünü güvenilir ve sağlıklı şekilde teslim ediyor. Bu ürünlerin arasında Metro Premium markalı Anzer balından özel üretim zeytinyağına, Kars yöresine ait tereyağından İtalya’ya özgü balzamik sirkeye, kabuklu midyeden manda peynirine ve taze olarak sevk edilen paketli meyve sebzeden 70 çeşit balığa kadar birçok farklı seçenek sunuluyor. Hem yerel hem ithal 100’e yakın coğrafi işaretli ürünle birlikte, organik ve glutensiz ürün gamı da online sipariş kapsamındaki ürünler arasında yer alıyor. Gıda ürünlerinin yanı sıra deniz ve plaj ürünleri gibi her an ihtiyaç duyulabilecek ürün seçenekleri de yat tutkunlarına kesintisiz bir mavi yolculuk imkânı sağlıyor.

24 saat içerisinde sipariş teslimi

2015 yılında başladığı marina sevkiyatı hizmetine Bodrum yarımadasındaki tüm iskele ve marinalara www.metroyatservis.com ile online hizmet başlatan Metro Türkiye, siparişleri 24 saat içerisinde müşterilerine ulaştırıyor. Online sipariş sistemiyle geniş yelpazede binlerce çeşit ürün, Metro güvencesiyle teknelere teslim ediliyor. Metro Türkiye ayrıca teslimatlardan ek bir ücret talep etmiyor.

Marina sevkiyatında üst düzey hijyen önlemleri

Tüm operasyonlarında olduğu gibi marina sevkiyatlarında da ürünleri sağlıklı ve güvenilir şekilde ulaştırmak için titizlikle çalışan Metro Türkiye, teslimat sürecindeki tüm araçları düzenli aralıklarla dezenfekte ediyor, ayrıca araç görevlilerinin maske ve eldiven kullanımı da mecburi tutuluyor. Metro Türkiye teslim edilecek tüm ürünleri uygun sıcaklıklarda çift rejimli  (+4 ve -18 C), izolasyonlu araçlarla ve koruyucu ekipmanlarla taşıyarak hijyenik ve güvenli şekilde sunuyor.

 Bodrum Metro Türkiye

 Telefon: 0252 311 07 36

 Faks: 0252 311 07 59

www.metroyatservis.com